Wpis z mikrobloga

Jako mieszkaniec Toruniu. Won z tego miasta z tym gownem. Idźcie gnębić inne miasta, Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Lublin.... jest tyle k---a pięknych miast z ładna starówka. Wracam z roboty o 20 i nie ma gdzie stanąć. Cały parking z------y rejestracjami z promienia 200 km. Od małych wioch po Warszawę. Cierpię tylko dlatego bo mieszkam na osiedlu obok starówki. Ja p------e, co roku to samo. Samochód muszę zostawić 5 km od domu bo pod moim balkonem zaparkował Janusz z Grudziądza. I te chuje czekają po chamsku aż ktoś wraca z pracy, podniesie szlaban żeby można sie w----c na osiedlowy parking. A j----a straż miejska nie może nic zrobić. Torun jest za małym miastem na to gowno. Ech... ale mam dość... właśnie p---------m 5 km z buta usiadłem na kanapie i juz czuje jak rano z---------m po auto dzielnice dalej.
#torun #gownowpis #syf #festiwale
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnalnyNiszczyciel: ja dziś ruszam z akcją "śrubokręt". Każda menda która znów zastawi mi wyjazd swoich gruchotem będzie miała kutasa na masce wyrytego śrubokrętem. Wczoraj jak się bydło zleciało to nawet ze ścieżki rowerowej sobie parking zrobili.
  • Odpowiedz