Wpis z mikrobloga

@Armand0: No wiesz jak przez tyle lat to jest puszczane jaki ich główny przebój to nic dziwnego :D Bayer Full to miał siano w Chinach robić a wyszło że to pic na wodę był...
@oggy1989: No z bayer fullem to była od dłuższego czasu ściema, a ludzie (w tym moi rodzice) łykali to jak pelikany. Mówiłem rodzicom, że nikt nie będzie słuchać tego gówna w XXI wieku, zwłaszcza w obcym kraju. Na naszej scenie też już chyba o nich słuch zaginął. Ale to dobrze, bo ich się nawet po pijaku słuchać nie da :D

Ogólnie scena disco polo (mimo, że po alko lubię posłuchać, a
@Armand0: możliwe, że zerżnęli z jakiegoś mniej popularnego utworu/utworów ale to jeszcze nic! Bo ten utwór zerżnęli niemcy xD Czujesz to niemcy zachwycili się discopolo i zrobili niemiecki cover.... przecież to jest jakaś abstrakcja
oggy1989 - @Armand0: możliwe, że zerżnęli z jakiegoś mniej popularnego utworu/utworów...
@oggy1989: Właśnie, miałem do Pana Jacka podesłać piosenkę eurodance/ragga, którą szukam od pół roku, ale nie mam okazji jej nagrać ostatnio. Bo mam w sumie nagraną wersję, ale słychać w tle mój śmiech xD
@oggy1989: porównaj sobie ten głos z tym, jak gość teraz śpiewa :D
Masz rację, są tacy ludzie, że łykną wszystkie melodie i będą chwalić "kreatywność" naszych discopolowców xDDD