Wpis z mikrobloga

@CzaryMarek: plakaty z gołymi dupami to domena słabo wykształconych ludzi. Gdzie je najczęściej spotykasz?

W Warsztatach samochodowych czy innych miejscach, gdzie pracują ludzie raczej słabo wykształceni. Prości. W korpo czy innych poważnych dużych firmach - nie znajdziesz tego. Ciekawe, co?
@aglegola: Co musi robić? Naprawdę myślisz, że ktoś się masturbuje do tapety na jakimś szajsfonie? :D
Po prostu odpala swojego iphona X i wita go ładny widok, niektórzy mają piękne krajobrazy, a innym inne widoki umilają dzień.
@aglegola: Bo w warsztatach pracują sami faceci, a w korpo pół na pół i kobiety nie chcą widzieć ładnych panienek na ścianach. Ja widzę też nagie kobiety u fotografa, u fryzjerów niektórych, czy na siłowni.
@UltimateCraving: Nie uchodzi xD
Przypominam, że on ruchał niejaką Irine Shayk, potem ją zostawił dla innej, a ona też ma kupę siana, więc nie była z nim dla hajsu.

Ok mariusz magazynier 170 cm, z zakolami ci się podoba / spodoba.
@CzaryMarek: lol, miałam na myśli to, że ktoś lubi sobie popatrzeć na gołe panienki xD Nawet nie pomyślałam o masturbacji, ale widzę, że głodnemu chleb na myśli xD

Co mnie obchodzi na czym se odpala tapetę xD Po #!$%@? ten iphone x tu wrzucasz xD Wtf xD

Bo w warsztatach pracują sami faceci, a w korpo pół na pół i kobiety nie chcą widzieć ładnych panienek na ścianach. Ja widzę też
@aglegola: Bo chodzisz do damskiego fryzjera, nie na siłownie tylko na "fitness".
Bawi mnie twoje poczucie wyższości xD "Prości ludzie bo oglądają gołe baby, hehe".

"Prości ludzie bo uprawiają seks". Jakbyś była skomplikowana, to byś znała pewne mechanizmy ewolucyjne, co ty myślisz, że prezes jednej ze 100 największych spółek na giełdzie żyje w celibacie, interesuje go tylko excel, raporty i sprawozdania?
Tak naga kobieta, działa pozytywnie na mężczyzn, dodaje motywacji.
@CzaryMarek: o boże, już mi się nie chce.

Trzymaj sobie na tapecie co chcesz, wiedz tylko, że to po prostu żałosne i niskie ;)

A dalej już mi się nie chce na Ciebie tracić czasu bo i tak będziesz za każdym razem odpisywał, coraz większe i większe głupoty - byle twoje słowo było ostatnie. Eloszka ( ͡° ͜ʖ ͡°)