Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#miband3
Jak długo się ładuje bo mi rekordowo szybko przyszedł z Chin w 9 dni ()
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@desygnat: z tego co zauważyłem - kilka godzin. Niestety trzyma około 5 dni - przynajmniej mój, może mam ustawienia, które zżerają baterię.
I mi też szybciutko przychodził, dla siebie zamawiałem, to też coś koło 9 dni, koło 16.08 zamawiałem dwa dla rodziców i słyszę, że już jest paczka w domu... Ciekawe ile będzie szedł czwarty, zamawiałem w ten piątek.
  • Odpowiedz
@Kramarz istotnie miałem ustawione na co minutę () dziwne, bo pamiętam że zmieniłem to na 10 minut. Dorzucilem tryb nocny po zachodzie słońca i zobaczymy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kramarz ustawiłem na co pół godziny na razie. I tak używam Sleep as Android, więc w nocy mierzy. Zobaczymy. I tak około 7200 pomiarów na jednym ładowaniu robi wrażenie (5 dni co minutę).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bielecki: @Kramarz: no jeszcze się ładuje xd ale to nic w tym czasie sobie coś innego zrobiłem. Mój stary miband 2 idzie do różowego a mój piękny nowy jak się naładuje będzie mnie cieszył i mierzył mi moje spacery jupi :)
  • Odpowiedz
@siick tą darmową. Jeśli chcesz więcej zamówić, to pojedynczo najlepiej, by uniknąć vatu. A tak to raczej za mała kwota na kontrolę, 3 mi przyjechały i nic. W około 9 dni przyjechało.
  • Odpowiedz