Wpis z mikrobloga

Poważnie moderacjo? Powaznie bialkov? Macie wy rigcz?

Który tam był na tyle mądry, żeby tak s--------ć najprostsze zadanie?

Całkowicie r-----------e wszystko co związane z anime.
Przez k---a 10 lat było w porządku, teraz wielce problem.

Anime miało 3 główne tagi. TRZY.
Anime, randomanimeshit i mangowpis. Kilka mniejszych jak ecchi czy hentai, ale one w 99,9% były parowane z randomanimeshit albo mangowpis.

3 j----e tagi na czarno i wszystko byłoby w porządku. No ale nie, wy musieliście r------ć wszystko w najgorszy możliwy sposób.

Teraz jak chcesz pogadać o anime, to musisz się przebić przez 101947 postów z obrazkami, możesz użyć tagu animedyskusja, ale przyjdzie jakiś k---a ma-ma-maa-ciuś i da ci bana za brak tagu anime bo animedyskusja jest o anime.

Teraz powiedzcie mi, jeden z drugim co czynicie w sprawie całodziennego spamu gównem obsranym gównem jakim są patostreamy?

Dlaczego tam nie lecicie za banami za brak tagu patostreamy? Przecież tych patusów jest pełno.
magical, rafonix, rafatuys, medusa, k---a achimek., jachimek, mahonek i inny srachonek.
Dziennie jakiś nowy patus isę na yt pojawia i już wykopki spamują całe mirko tym.

Każdy z tych podludzi ma swój tag i co? Co drugi dzień mirko z rana puste, bo 3/4 wpisów to są o tych patusach i nikt z tym nic nie robi.

ALE JAK RAZ NA MIESIĄC WSZEDŁ JAKIŚ OBRAZEK ANIME BEZ TAGÓW TO ZARAZ BÓL D--Y WSZYSTKICH, BANY SRANY.

Już nawet nocna ma więcej rigczu od tych patusów, oni przynajmniej wiedzą od której do której, a jak się nocna kończy to wszystko ładnie tagowane i jest czysto.

ALE nie patusy muszą k---a zasrać całe mirko tym syfem bez tagów a moderacja w------e.

Pewnie sami jesteście fanami tego ścierwa ludzkiego więc wam to nie przeszkadza. Szkoda tylko że cierpią na tym normalni ludzie.

#moderacjacontent
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ytong1918: nie rozumiem problemu, tagujesz se wpis anime i animedyskusja, wchodzisz pod tag animedyskusja to będziesz mial tylko posty z tyn tagiem, o c--j ci chodzi
  • Odpowiedz
@ytong1918: za dużo oczekujesz od tej gownostronki. Na 5 min wejdź na glowna i zobacz co się na niej dzieje. To nie jest poważny portal. Jakby gimbazjada jutro zaczela sie srac o nie wiem, gotowanie to by lecialy bany. Za to patusiarnia nabija wejscia wiec to kura znoszaca złote jaja. Nie do ruszenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ytong1918: mam alergię na anime i generalnie to gdzieś mam te gorzkie żale, ale "ma-ma-maa-ciuś" mnie rozłożył. xDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz