Wpis z mikrobloga

Zlatan ibrahimovic podpisał w PSG kontrakt na 13 mln euro rocznie co oznacza, że będzie zarabiał ponad 35k dziennie, 1500 na godzinę i około 25 euro na minutę (około 100 zł). W czasie gdy to pisałem zarobił jakieś 250 zł co czyni go chyba najlepiej zarabiającym cyganem na świecie:)

Niech tylko ktoś powie, że piłkarze nie zarabiają za dużo.
  • 21
@sn4tch: Wg mnie nie zarabia za duzo, a na pewno nie jest nawet w czolowce najlepiej zarabiajacych ludzi na swiecie:) Zle na to patrzysz, czlowiek zarabia tyle ile jest warta jego praca. On zarabia takie pieniadze tylko dlatego, ze ktos na jego marce i marce klubu zarobi jeszcze wiecej kasy. Wolny rynek:)
@jodynaa: Nie załamuj mnie, lubisz tego typa? Czytałeś wogóle jakieś wypowiedzi po tym jak odszedł z Juve?

Przede wszystkim to ogroma strata dla Milanu, imo dawał w najbliższym czasie nie trafi im się drugi zawodnik tej klasy.

@miki4ever: Zarabia tyle bo jakiś szejk ma gest i jedno zero w tą czy w drugą nie robi mu żadnej różnicy. Tak się właśnie psuje rynek transferowy i miesza w głowie młodym zawodnikom
@jodynaa: No bo to naprawdę bardzo dobry zawodnik. W każdym klubie, w którym gra, daje dużo od siebie.No, może poza Barcą, ale to już kwestia jego nietypowego charakteru. W milanie też na początku szalał, kopiąc np. Strassera na teningu.