Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kontozalozonedlapostu: ja byłam u dwóch psychologów. Jedna pani usiłowała mi wytłumaczyć że jak jestem inna to wcale nie jestem gorsza i na przykład podawała swoje różowe włosy (to było kilka lat temu, wtedy kolorowe włosy nie były jeszcze modne). Że ona też jest inna :|
No a potem druga pani sprawiała wrażenie poirytowanej że nie chcę sama z siebie mówić i próbowała mi wmówić że moje spadki nastroju to wina moich
@MadIen: o masz, no ja miałem podobnie dwie, że mam ładne zęby jak wiem, że nie i miałem aparat właśnie i ani białe nie są, oszukiwała, że są w porządku moje zdjęcia co mam na portalach a bardzo dobrze się przekonuje, że tak nie jest. Ja wiem, że psycholog ma podbudować mamy słyszeć to co byśmy chcieli, ale ja już wcale nie chce, nie chce się oszukiwać, nie za to płace
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja wiem, że psycholog ma podbudować mamy słyszeć to co byśmy chcieli,


@Kontozalozonedlapostu: no właśnie nie. Sama sobie umiem powiedzieć że nie jest tak źle, nie wiem dlaczego miałabym płacić 150 zł żeby to usłyszeć xD
Chciałabym żeby ktoś po prostu skierował moje myśli na inny tor

Tylko tak naprawdę co zmienia diagnoza? Wszystko się i tak leczy tym samym xD ja zupełnie przypadkowo zaczęłam się w #!$%@? lepiej dogadywać z