Wpis z mikrobloga

Jeden pasażer może zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm oraz 1 mały bagaż o wymiarach maksymalnych 35 cm x 20 cm x 20 cm.

Pasażerowie, którzy wykupili opcję pierwszeństwa wejścia na pokład (lub korzystają z taryfy Flexi, Flexi Plus lub Family Plus), mogą wnieść na pokład jeden mały oraz jeden duży bagaż podręczny, chyba że
@patwoj: te mongoły z rajanera po prostu tak motają w głowie bo napiszą w nagłówku że bez priorytetu nie wniesiesz druigiego bagażu podrecznego... ale jeden mozna miec bez problemu jak masz walizke mala to pojdzie do luku jak plecak to bierzesz ze soba.
@epll: no tak dlatego pisałem nie zawsze ;] Ja latam tylko z plecakiem i nigdy nie było problemu. W życiu nie dałbym laptopa do luku bagażowego juz tutaj jeden mirek miał z tym problem i chyba mu #!$%@?...
@johnmorra: Ogólnie to to wygląda tak, że jak masz np. torbę na rękę + torbę na laptopa to nikt problemu nie będzie robić ale całkiem możliwe, że wtedy tą torbę na rękę Ci oznaczą jako do luku.
@patwoj: @epll: a teraz swoja droga to nie martwił bym się bagażem tylko czy lotu nie odwołają bo chwile są strajki... Sam mam lot za miesiąc i te informacje co chwile o odwołanych lotach są denerwujące ;] Co z tego ze ci odda kase jak inne i tak bede w plecy na parkingu i innych rzeczach.........