Wpis z mikrobloga

Mirki jaki smartfon dla rozowej do 1200zł?
Narazie wyszukałem:
-Sony Xperia XA2 2018
-Iphone SE lub 6S
-Xiaomi Mi A2 2018
-Xiaomi Mi Max 2 2017

Smartfon ma mieć kolor obudowy odpowiadajacy kobiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie zacinać sie po poł roku/roku normalnego użytkowania. Jeśli ma być to android to oczywiście ten najnowszy.
Osobiście wolałbym żeby kupiła SE, chociaż z drugiej strony telefon ma już dwa lata.

#smartfon #telefony #iphone #android
  • 26
@Gawith_Apricot: Iphone 5s z 2013 roku dalej dostaje aktualizacje, więc strzelam ze i SE dostanie przynajmniej iOS 13.
Jasne że wydajność w telefonach z androidem cały czas, z roku na rok jest coraz lepsza. Mimo wszystko myślę że jeśli szukasz telefonu na więcej niż rok to iphone jest lepszym wyborem.
Sam rok temu wpakowałem się w Xiaomi i widzę jak bardzo ten telefon zwolnił przez czas kiedy go używam.
jaki model xiaomi z ciekawosci? Sam usywam IP SE od 1,5 roku, dwie duze aktualizacje do ios 10 i 11. Telefon dalej działa jak burza, zero lagów, szybka przeglądarka.
Co do androida to myślałem, że jak już telefon będzie miał te 3GB ramu, procesor taktowany powyżej 2Ghz to już jakoś będzie to działać na androidzie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gawith_Apricot: mam mi5, jakoś działa, ale przez trochę ponad rok zdążył się zepsuć przedni aparat, czytnik linii papilarnych coraz częściej nie zadziała, a ostatnio dwa razy przez 20 minut z jakiegoś powodu nie miałem zasięgu...
@Gawith_Apricot: iphone 6s albo SE, identczne telefony, roznia sie tylko wielkoscia wyswietlacza ( 6s ma 3d touch , lepsza selfie camera, lepszy touchid ale imo to sa zadne roznice tyle ze 6s jest troche drozszy i pytanie jaki wolicie wyswietlacz czy wiekszy czy mniejszy, SE jest ultra poreczny)
@n3x337: teoretycznie większy wyświetlacz, ale różnica jest nieduża między se a 6s. Wiem ze 6s miały problemy z bateriami, 2 znajomych reklamowało w pierwszym roku i im wymieniali na nowe. Wariowały w niskich temperaturach