Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Często różowe tutaj piszą, że gdy się "zarucha" to to nic nie zmieni.
Jestem innego zdania. Na własnym przykładzie:
Krótko o mnie. Od ok. 18 roku życia przeszkadzało mi prawictwo, to że nigdy nie miałem dziewczyny. W dodatku miałem tylko 6 matchy w miesiąc na tinderze. Czułem się jak gówno, moja samoocena była równa 0. Często myślałem o pójścu na roksę. Raz nawet zadzwoniłem, ale okazało się że dziewczyna przyjmuje w tym samym bloku co kolega, a to mnie zniechęciło.
Ostatnio pojechałem z kolegami na woodstock. Poznałem tam ładną dziewczynę z podobnym gustem muzycznym i zainteresowaniami co ja. Nie, nie ruchaliśmy się tam. Okazało się, że jest z tego samego miasta co ja. Od woodstocku pisaliśmy na fb, trochę się spotykaliśmy. Z nią przeżyłem swój pierwszy raz kilka dni temu i było naprawdę fajnie. Nadal się spotykamy liczę na poważny związek :D

Czuję się szczęśliwszy, mam dużą motywację do życia. A jeszcze kilka miesięcy temu nie akceptowałem swojej twarzy, chciałem się zabić z tego powodu.

Dlatego #rozowepaski nie #!$%@? że po pozbyciu się prawictwa nic się nie zmieni, bo zmieni się bardzo dużo. Naprawdę kamień spadł mi z serca od tego, czuję się takim normalnym człowiekiem. Wcześniej czułem się jak podczłowiek, mimo że w moim wieku prawictwo nie jest aż takie rzadkie (mam 20 lat). Mimo to siedzi to we łbie i tak rzuutje na samoocenę, że to jest tragedia. Szczególnie jak czytam posty różowych o tym, że nie chcą się bawić w nauczycielkę i prawiczek od razu "out".

from #przegryw to #wygryw :D #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: No to Ci teraz niebieski napisze ze zaruchanie nic nie zmieni:)
A ten stan w którym sie znajdujesz w końcu przejdzie:) ona uzna Cię za FWB a Ty sobie związek i wielka miłość wyobrażasz xD
Jak zorientuje sie ze Ty sie zakochałeś to ucieknie a Twoje #!$%@? wróci:*
NiePozdrawiam: Jestes w wielkim bledzie. Uroiles sobie cos na temat zamoczenia wiec teraz jak juz jestes po masz pretekst do chwalenia sie ze twoje zycie sie zmienilo po tym.

Ale tak naprawe twoje zycie zmienilo sie po wyjazdzie na woodstock. No i miales farta ze poznales tam laske. Jakbys nie pojechal, nie poznal nikogo, ona nie byla chetna na dalsze urrzymywanie relacji (tu wstaw kolejna setke powodow) to bys nie byl
JAPKO: Oj no wiadomo, że coś tam zmienia, bo schodzi z człowieka presja, ciśnienie, a i samoocena chwilowo może skoczyć. Chodzi raczej o to, że sam ten fakt nie rozwiąże wszystkich problemów, nie sprawi, że magicznie staniesz się bardziej wartościowym człowiekiem. Niektórzy po prostu twierdzą, że gdyby mieli dziewczynę i seks, to wszystko inne też by się ułożyło. A tak nie jest, bo może jeden problem znika, ale jak ktoś jest