Wpis z mikrobloga

Mireczki, po wielu rozmowach i wbijaniu argumentów do głowy, mój #niebieskipasek zgodził się na adopcję drugiego #kitku () No i od wczoraj jest z nami Tuśka, 7-8 letnia, wycofana kotka, o którą przez pół roku przebywania w domu tymczasowym nikt nawet nie zapytał. Bidula kitra się w najmniejszych kątach, wchodzi pod kanapę i łóżko, ale wzięta na kolana mruczy i zbija baranki ()
Trzymajcie kciuki, żeby rezydentka Zuzia ją zaakceptowała!
Pobierz beeduch - Mireczki, po wielu rozmowach i wbijaniu argumentów do głowy, mój #niebieski...
źródło: comment_5mghNoHElCvKFy8bS6C2VrSC5akTnaU8.jpg
  • 14
@McDermott: Prawda? Jestem totalnie zdziwiona, że nikt o nią nawet nie zapytał przez ponad pół roku (,)
Widać czekała, aż niebieski da się urobić ( ʖ̯)
Mireczki, po wielu rozmowach i wbijaniu argumentów do głowy, mój #niebieskipasek zgodził się na adopcję drugiego #kitku () No i od wczoraj jest z nami Tuśka, 7-8 letnia, wycofana kotka, o którą przez pół roku przebywania w domu tymczasowym nikt nawet nie zapytał. Bidula kitra się w najmniejszych kątach, wchodzi pod kanapę i łóżko, ale wzięta na kolana mruczy i zbija baranki (
@McDermott: One już teoretycznie się znają - przed adopcją Zuzi przebywały one razem jako wolnożyjące kotki - dopiero jak zostały złapane na sterylizację okazało się, że to udomowione kotałki które kochają ludzi :)
@xyz23: Nie strasz, mam nadzieję, że zamkniemy się w dwóch tygodniach ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na razie nowa jest w sypialni zamknięta (z całym osprzętem), a Zuzia biega po reszcie miesznia :)