Wpis z mikrobloga

Gnije z tego zdjęcia. Są to typowi przedstawiciele grupy "#!$%@? skarpetki za krutkie kostki odsłaniają, nie będę chodził jak pedał" xD Tak właśnie wyobrażam sobie przeciętnego wykopka. Zawsze gdy czytam jakieś wypociny na mikroblogu, całkowicie oderwane od rzeczywistości wiem, że stoi za tym taki mirek i nie ma co przejmować się jego zdaniem.
#modameska
kantalupa_ - Gnije z tego zdjęcia. Są to typowi przedstawiciele grupy "#!$%@? skarpet...

źródło: comment_PuA4rnH1Olgg4ZQekt3dR137nQW06byk.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@kantalupa_: Jak patrze na tego z prawej to mi sie przypomina dwoch takich typow z mojej ulicy - braci 18 i 20 lat ktorzy prawie zawsze chodza ubrani w te same ciuchy xDDD wszystko spoko tylko ze im te ubrania kupuje matka i wygladaja beznadziejnie xD
  • Odpowiedz
Tak właśnie wyobrażam sobie przeciętnego wykopka. Zawsze gdy czytam jakieś wypociny na mikroblogu, całkowicie oderwane od rzeczywistości wiem, że stoi za tym taki mirek i nie ma co przejmować się jego zdaniem.

@kantalupa_: W sensie, że uważasz, że to, czy człowiek ma coś mądrego do powiedzenia definiuje jego ubiór - jak jest modnie ubrany to jest mądry i należy go słuchać, a jak niemodnie, to nie?
O ja #!$%@?, jaka
  • Odpowiedz
@lastro: a które skarpety sa za długie lub za krótkie? Jezeli nie jest to jakiś konkretny styl (oficjalny, żeglarski etc), to niech sobie ludzie chodzą w rajtuzach albo na boso.
  • Odpowiedz
@WszeborWlostowic: na pewnym poziomie to często działa. Jak w gorszej okolicy zobaczysz kogos w szeleszczącym dresie to mozesz sie spodziewać agresji. Jak zobaczysz pewien konkretny strój + fryz, to mozesz z duża doza prawdopodobieństwa założyć, ze ktoś jest feministka. Tak samo jak widzisz osobę w sutannie i zakładasz, ze to ksiądz. No ale ocenianie na podstawie "modne" lub "niemodne", to jest buractwo.
  • Odpowiedz