Wpis z mikrobloga

Mirki, kupuje działke, ma wymiary 38m x 27m x 43m x 19m zdjecie poglodowe poniżej. Czy dom o wymiarsch 11x15 z oknami po każdej stronie sie na niej zmiesci ? Chodzi mi o to, że dzialka ne jest do prostokąta, dom chcielibyśmy ulokować w szerszej czesci dzialki, czy są jakieś wymagania co do usytuowania domu względem drogi ? Czy musi być idealnie równolegle czy może troche pod kątem ? #pytanie #budownictwo #architektura #dzialka
Xahil - Mirki, kupuje działke, ma wymiary 38m x 27m x 43m x 19m zdjecie poglodowe pon...

źródło: comment_ve3neTuzdtugH6MLTWNJMYJa2Wpboi4h.jpg

Pobierz
  • 7
@jupiter44: tzn o tych 4m wiem i generalnie prostokąt 23x19 się miesci. Chodziło mi bardziej gdzie on najprawdopodobniej będzie leżał. Czy moze byc równolegle do drogi po prawej stronie ? Czy może musi być równolegle do granicy sąsiedniej działki ? Czy równolegle do domu sąsiada obok ? Czy poprostu mogę sobie to jebnąć gdzie mi wygodniej. Gmina wiejska bez planu zagospodarowania. Media od strony drogi górnej
@Xahil: A warunki zabudowy już masz wydane? Od tego generalnie wszystko będzie zależeć. Jeżeli Ci tam nie napiszą, że chcą w linii z sąsiadem itd. to masz pełną dowolność i musisz trzymać się tylko tych odległości z warunków technicznych. Zakładam, że droga od strony mediów jest "główniejsza" od tej po prawej, więc pewnie będą chcieli, żeby elewacja frontowa była w miarę do niej równoległa ale nie ma też zasady.
@jupiter44: wrecz przeciwnie droga od strony mediow to droga slepa dojazd tylko do sasiada, warunkow zabudowy nie mam jestem na etapie kupna wiem tylko ze ma media hipoteka czysta i dzialka jest budowlana zadne media nie ida przez srodek dzialki przylacza sa tylko na skraju od stony krotkiej drogi