Wpis z mikrobloga

@kowal61

w korpo to są janusze w garniturach Ja już czwarta praca fizyczna na produkcji albo magazyn i jest wspaniale, zero patrzenia na ręce, co chwilę sobie siadam jem pije telefon, a i poruszam się dla zdrowia

Pieniazki 20/H netto
Polecam
  • Odpowiedz
@kowal61: no właśnie jestem w dużym mieście(KrK) i to jest mit, wszystkie korpo teraz oczekują albo jakieś języki programowania, 2 język na C1 lub coś w tym stylu, no chyba że ja nie umiem w HR
  • Odpowiedz
@xeerxees: wydaje mi się, że przesadzasz, na byle jaki IT support dużo nie wymagają, choć fakt, że często trzeba znać dobrze np. niemiecki lub francuski, czasem się można dostać na jakiegoś analityka z podyplomówką, ale szczerze to słabo się znam, bo ja akurat robię jako programista i w tym najlepiej znam rynek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kowal61: ja ostatnio z kumplem z pracy doszliśmy do wniosku, że jesteśmy w czołówce lokalnej siły roboczej i to my dyktujemy warunki nowej pracy. Zrobilismy eksperyment: poszliśmy w to samo miejsce za pracą dzień po dniu. Postawiliśmy na interwju strasznie wygórowane warunki i żądania dodatkowych benefitów. W obu przypadkach teoretyczny pracodawca się zgodził bez zawahania.

Problem w tym, że ja jestem w trakcie brania hipoteki i nie mogę zmienić teraz
  • Odpowiedz
  • 0
@kowal61 ja się naczytałam, że do korpo to wystarczy angielski perfekto, mam skończoną filologię, coś wiem o marketingu i grafice i takiego #!$%@?. Nikt nigdy nie dzwoni, nawet te oferty, których wymagania spełniałam, czyli angielski+nie bądź debilem...
  • Odpowiedz
@kowal61: kiedyś byłem świadkiem jak gość dostał 200 zł kary za wyjście z pracy 1 minutę przed końcem. To nic, że przed robotą 2 - 3 minuty wcześniej już był przy maszynie. Takie to właśnie januszowanie, a potem wielkie zdziwienie, że ludzie nie chcą pracować. #januszebiznesu
  • Odpowiedz