Wpis z mikrobloga

#!$%@? czy w tym kraju nie można normalnie dostać pracy, oferta spoko, 3-3.5 k na rękę, kurierka 8 godzin, 10-18, firma znana, umowa o prace na pełen etat itp, człowiek jedzie 300 km bo przeprowadzka za pasem i trzeba znaleźć robotę, cały dzień za fajerą, i na wieczór nagle się #!$%@? gościowi przypomniało, ze umowa na 1/2, 2-4 tygodnie szkolenia za 50 zł dziennie (bez umowy oczywiście) i dopiero później możemy rozmawiać. NO #!$%@? ZAJEBIŚCIE. #pracbaza #zalesie #cebulaki #januszebiznesu
  • 8
@justnormalguy: mirku wystarczyło tutaj zapytać. Kurierka to dno i milion metrów mułu. W Polsce mamy taki dumping cenowy na przesyłki kurierskie że w tych firmach musi być źle.
Nadaje paczkę z Wrocławia do Lublina, ponad gabaryt 2 opony 18 cali. Płacę za to 14 brutto ( przez brokera ). Kurier odbierający ma 4,5zł za odebraną paczkę, kurier dostarczający ma 5 zł za dostarczoną paczkę. Zostaje 5,5zł z tego interesu. Broker musi
@justnormalguy: Sam pracuje w kurierce ogólnie, pracę lubię, ale to co się dzieje w tych firmach u januszy kurierki to masakra. U mnie przykładowo jak zaczynałem w pierwszej firmie to był tydzień szkolenia, a pieniądze za ten cały tydzień pracy dostawałeś dopiero po przepracowaniu 3 miesięcy. Przejechałem się pierwszego dnia z innym kurierem, ogólnie rejon do ogarnięcia, ale zobaczyłem auto, którym miałbym jeździć i podziękowałem.

Po jakimś czasie trafiłem do innej