Wpis z mikrobloga

Człowiek, który chce pomóc przegrywowi :
"Idź do psychiatry, weź skierowanie na psychoteriapię, możesz iść pobiegać ale to tylko pomaga w terapii a nie ją zastępuje"

Normik:
"Jesteś brzydki? Stań się ładny. Jesteś biedy? Zarób pieniądze. Jesteś niski? Urośnij. Byłeś gnębiony całe życie przez 'fajnych' gości w szkole, przez lochy traktowany jak śmieći obywatel 3. kategorii? To nie jest żaden powód. Pięścią w stół, 'dobra, basta' i osiągam swój cel"
"No hejka ja też kiedyś byłem przegrywam przez dwa dni jak mnie dziewczyna rzuciała w lieum, ale spiąłem dupę, poszedłem na imprezę i poderwałem inną, jak widać, da się!"
"Nie wiem, jak wy możecie miećproblem z lochami. Przecież one same skaczą na #!$%@?. Teraz wprawdzie mam żonę i dzieci, ale zdradzam ją regularnie, poza tym w młodości ruchałem jak #!$%@?. Mam nadzieję, że informacja, że mi się powiodło (a tobie nie) podniesie cię na duchu ( ͡° ͜ʖ ͡°)"

Jak nie umiecie nam pomóc, #normiki, to zostawcie nam nasz tag #przegryw w spokoju. To jedyne miejsce w świecie, gdzie względnie czujemy się bezpiecznie. Ale wy lubicie #!$%@?ć nam nawet to.

#stulejacontent #lochytocoorvy #rozwojosobistyznormikami ##!$%@? #tfwnogf #tfwnobf
  • 6
@chad_69: nie wychodze na imprezy. Mam kolege, ktory NIGDZIE nie wychodzi a jakims cudem (ch*j nie chcial powiedziac jakim) znalazl sobie dziewczyne, dzis sa juz chyba malzenstwem. jezeli bede musial robic wiecej od niego zeby zdobyc to samo to oficjalnie bede gorszy, a wiec nie bede mial prawa zyc.