Wpis z mikrobloga

Hej Mirki kochane jak jest z udostępnianiem wizerunku? Koleś straszył mnie Rodo, że nie zezwala robienia zdjęć. Wylazł mi na drogę dla rowerów. Dzwoniłam na 112, dyspozytorka mnie zlała i nie wysłała patrolu, koleś wsiadł do samochodu i odjechał. Rower uszkodzony, kierownica krzywa, ręka boli i puchnie, siedzę u lekarza właśnie i czekam na pomoc z rowerem bo sama nie dojadę do domu z bolącą ręką na krzywym rowerze. Także z chęcią bym Wam pokazała tego nicponia ale chcę być w zgodzie z prawem. #rower i #prawo
  • 98
  • Odpowiedz
  • 0
@demoos: nie byłam w szpitalu byłam w Medicoverze najbliżej od miejsca wypadku. Ręka stłuczona także nie muszę do szpitala. Czekam na auto, żeby wsadzić rower i móc się z tąd ruszyć.
  • Odpowiedz
@xyz23: PKT 18 RODO: Niniejsze rozporządzenie nie ma zastosowania do przetwarzania danych osobowych przez osobę fizyczną w ramach działalności czysto osobistej lub domowej, czyli bez związku z działalnością zawodową lub handlową...

Zapamiętajcie to ludzie
  • Odpowiedz
  • 1
@komentujacy000000: tak, mówiłam że nie ma pojęcia co to rodo i żeby podał mi swoje dane osobowe a on się wykręcał że nie ma obowiązku się legitymować, więc zrobiłam mu zdjęcie za nim wsiadł do samochodu i odjechał.
  • Odpowiedz