Wpis z mikrobloga

Hej Mirki kochane jak jest z udostępnianiem wizerunku? Koleś straszył mnie Rodo, że nie zezwala robienia zdjęć. Wylazł mi na drogę dla rowerów. Dzwoniłam na 112, dyspozytorka mnie zlała i nie wysłała patrolu, koleś wsiadł do samochodu i odjechał. Rower uszkodzony, kierownica krzywa, ręka boli i puchnie, siedzę u lekarza właśnie i czekam na pomoc z rowerem bo sama nie dojadę do domu z bolącą ręką na krzywym rowerze. Także z chęcią bym Wam pokazała tego nicponia ale chcę być w zgodzie z prawem. #rower i #prawo
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 82
@xyz23 nagrywanie twarzy a RODO nie mają ze sobą nic wspólnego. Jedyne o co mógłby Cię zapytać to powód nagrywania, którym był wypadek, więc easy. Nie rozumiem jak policja mogła Cię zlać gdy zgłosiłaś wypadek...
  • Odpowiedz
@Loxais: @xyz23: nie policja tylko operator.
Będąc w miejscu publicznym możesz fotografować wszystko i wszystkich bez ich łaskawego pozwolenia.
Zgłoś także olanie sprawy przez 112.
  • Odpowiedz
  • 3
@Loxais: jest nagrane w dyspozytorni, numer 112 że wypadek, pani się mnie pytała czy karetka potrzebna, powiedziałam że nie wiem bo nie jestem lekarzem i nie umiem ale że chciałabym patrol policji do spisania protokołu, to powiedziała, że mamy między sobą ustalać :/
  • Odpowiedz
@xyz23: mozesz nagrywac kogo chcesz i gdzie chcesz ale jesli upublicznisz nagranie a ktos nie wyrazil na to zgody to musisz zamazac twarz
  • Odpowiedz
  • 5
@demoos: wylazł na drogę rowerową z samochodu i gadał przez telefon chciałam go wyminąć i wyjechałam w słupek i przekoziołkowałam.
  • Odpowiedz
  • 0
@sargento niekoniecznie, patrząc, że był to wypadek to pewnie ma nagranego i kolesia i jego tablice rejestracyjne, a do tego potrzebny już jest powód.
  • Odpowiedz