Wpis z mikrobloga

Ale gardzę wami tymi którzy donoszą menelowi srającemu do dziury w ziemi jak zwierzę o tym co piszemy na jego temat na tagu. Wczoraj były heheszki że menle coś wciąga, a dziś już się z tego tłumaczy i 'ma ubaw po pachy z tego" xD fanklubu tego menela nie jestem wstanie ogarnąć w ogóle, być jego fanem na bank wiąże się z jakąś ułomnością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz #mexicano #menel #meneludzki
  • 17
@Rychu_Bychu: no zgadza się, niby zapowiedział że o panu K nie bedzie już nic mówił ale wróci do tego tematu prędzej czy później. Obecnie nastolatek jest zakochany w "pewnej osobie, ona wie o kogo chodzi" xD
@Szaman_z_Bombasu: co? xD ty jesteś tym kolejnym zielonką która wcześniej się odgrażała "za jeden zgłoszony film jarka 5 zgłoszonych majora" jprdl :D
@Lizbona Ja mam #!$%@? - Mexicano. Nic do uniwersum nie wnosi. Może zniknąć. Im szybciej ten menel zacznie normalnie pracować a nie pasożytować na lajtach na zuberki tym lepiej dla nas i dla niego. Aktualnie S17 i tak umiera, więc lepiej żeby Meneliano zniknął przed nimi, niż po nich.

Wakacje sie skończą i tak, a on bez starego kanału przestanie istnieć bo gimby smsami wysyłać donów nie będą.
@rzuberbozy: tzn to jest myślenie życzeniowe, wg mnie jeśli społeczność chce go oglądać i opłacać to czemu nie. Jedyny przypał jaki Meksyk zrobił to oskarżanie Majora o odsiadkę za majty. Osobiście chciałbym żeby wrócił w roli redaktora ale to raczej się nie zdarzy.
@Lizbona "społeczność chce go oglądać" gdzie 90% ludzi którzy go oglądają go cisną od meneli, a drugie 10% to tacy sami menele jak on szanujący Jarka myśląc, że mówi dobrze. Osobiście nie ingeruje w Uniwersum. Co sie wydarzy, to sie wydarzy. Niemniej jednak nadarzy sie to bez mojej pomocy.

Dla Majora także ratunku nie ma. Bo po co? Uzbierał sporo hajsu. Nawet nagrywać jak psznie je sie mu nie chce.

Albo tam
@GejBozy: Nigdy nie zgłosiłem filmiku tego menela. Nie chce wcale żeby zniknął z neta.
Jego upadek, jest dla mnie wybitnie ciekawy. Do czego się posunie, by tylko utrzymać jakoś ostatki widzów.
Może dla Ciebie Jareczek jest spoko, dla mnie nie. To zakłamany, ludzki pet, którym gardzą nawet starosieleckie menele. Zarabiał na upośledzonych, za kilka lat skończy z nimi w jednym ośrodku. Taka karma