Wpis z mikrobloga

Lewicowa wolność słowa: Oponenta pomawiać, znieważać, zniesławiać, insynuować, prostacko się do niego odnosić, poniżać w przeróżny sposób... ale gdy odpowie to zgłosić do moderacji, by ta usunęła. Bo delikatne lewicowe serduszka, które co chwilę wcześniej zniesławiały oponenta, zostały zranione. ¯_(ツ)_/¯

Jakie to infantylne. A pootem zdziwienie, że coraz więcej ludzi lewicę ma za ... [usunięte przez moderatora]

Ja ma co najmniej za hipokrytów oraz ludzi infantylnych z problemami emocjonalnymi. Do siebie stosują inne standardy niż do innych, a do tego mają skłonność do rozhustywania nastrojów i emocji. Oraz do infantylnego wywyższania się.

#neuropa #4konserwy #politycznapoprawnosc #hipokryzja #dwojmyslenie #podwojnestandardy
  • 3
@gordon-idiotman: Wychowany zostałem w poglądzie, że należy rozmawiać. Wymieniać poglądy, nawet się spierając, ale merytorycznie wypracować wnioski. Przyzwyczajony jestem, by nie przywalać na kłamstwa. Za czasów, gdy obowiązywały te zasady, lewicowi trolle nie byle mile widziani.