Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ehh Mireczki, miesiąc temu opisywałem swój problem (tl;dr zakochałem się w dziewczynie z którą nawet pewnie nigdy się nie spotkam ani z nią nie pogadam i nie mogę się odkochać) https://www.wykop.pl/wpis/33745401/anonimowemirkowyznania-mireczki-mam-ogromny-proble/ i w ciągu tego miesiąca nic się nie zmieniło, nawet jest jeszcze gorzej. Ponieważ w robocie okres największego #!$%@? się skończył i miałem ostatnio bardzo dużo wolnego czasu. Oczywiście jak ostatni zjeb, prześledziłem jej wszystkie portale społecznościowe i teraz mam wszystko ze zdwojoną siłą. Co chwilę odświeżam strony, czy nie wrzuciła czegoś nowego. Nie wiem jak wrócę do pracy, skoro nie mogę nawet wstać z łóżka. Póki co mój "szef" przymyka na to oko, ale w końcu się #!$%@?. Jestem #!$%@? i teraz już błagam o pomoc! Jak o niej zapomnieć, przecież musi być jakiś sposób. Ehh idę pojeździć na rowerze, ale pewnie i tak jak wrócę z trasy znów będę czytał wszystkie jej wpisy i oglądał zdjęcia.
#przegryw #zalesie #milosc #rozowepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 18
EzoterycznyWybranek: @BooB: to już trwa od grudnia, kiedy ma to przejść? #!$%@?, zdarzało mi się zakochać czy zauroczyć i nigdy to się tyle nie ciągnęło.
@Moroder: w wyglądzie, uśmiechu, sposobie bycia, głosie czy w zainteresowaniach (sztuka i filozofia). Tak, wiem, że to jest absurdalne. Natomiast nigdy z nią nie gadałem, bo nie odpisuje na posty po angielsku, a po albańsku to ja kruci nie umiem. Nawet translator gównianie tłumaczy
Tu OP, zgubiłem numerek: @BooB: ile jeszcze? mam to od grudnia
@Moroder: Zakochałem się w jej twarzy, uśmiechu, sposobie bycia, w jej mowie... Tak nie znam jej charakteru i doskonale wiem jak się kończy zakochanie w wyglądzie, bo potem się okazuje, że takie osoby są #!$%@?. Zdaje sobie sprawę, jak to jest głupie i absurdalne (,)
@SoulShredder: próbowałem już parę razy, nie odpisuje na
@AnonimoweMirkoWyznania: jak bylem mldoy to pamietalem o dziewczynie przez 2/3 lata. Serio cierpliwość i jeszcze raz cierpliwosc i jak czujesz, ze chcesz obejrzec ja albo zobaczyc co u niej to zagraj w cos albo zajmij sie czymś innym. Jestesmy na tagu przegryw to nie polece ci poznania innej a samo to przechodzi dlugo ale rpzechodzi.
@AnonimoweMirkoWyznania: Sam fakt, że codziennie siedzi na fb i wrzuca coś nowego, nie świadczy o niej zbyt dobrze. Poblokuj wszystko w cholerę i jedź na weekend w głuszę, bez dostępu do neta. To naprawdę brzmi absurdalnie. Większość moich zauroczeń tego typu kończyła się bardzo brutalnie - kiedy doszło do spotkania i rozmowy, okazywało się, że to była kompletna strata czasu. Dookoła tyle fajnych kobiet, że niepotrzebna Ci jakaś Albanka, która w
Tu OP, zgubiłem numerek: @banan-smietana: i to chyba jest najgorsze. Bo normalnie jak się zakochiwałem to widziałem, że dana osoba ma wady. Tutaj nie mam szansy porównać tego z rzeczywistością.
@Wolowinka: nieznajomość języka
@Janghyeok: To jest jak uzależnienie. Moje dni wyglądają tak, że trzy razy dziennie blokuje twittera czy instagrama, żeby potem odblokować. Ale to prawda, muszę się odciąć, muszę się wciągnąć w wir pracy.
@SoulShredder: Największy
@AnonimoweMirkoWyznania: Jej narodowość, to akurat najmniejszy problem. Cała reszta już tak. A skoro nie odpisuje, to albo się spaliłeś już, albo naprawdę nie zna angielskiego, co w dzisiejszych czasach jest tragedią. Odpuść sobie, dobrze Ci radzę.