Wpis z mikrobloga

To tak wspieracie polskich przedsiębiorców? Tak wspieracie polski biznes? Jak w ogóle śmiecie śmieć!!! xDDD

Niezadowolona klientka smażalni ryb w Ustce pokazała na Facebooku zdjęcie rachunku opiewającego na ponad 170 zł. Jej post nagłaśniający sprawę zyskuje coraz większą popularność w sieci.


#januszebiznesu #kapitalizm #bekazpodludzi
Więcej: http://buzz.gazeta.pl/buzz/7,156947,23733636,za-obiad-z-rybka-w-ustce-klientka-zaplacila-ponad-170-zl-podali.html
xandra - To tak wspieracie polskich przedsiębiorców? Tak wspieracie polski biznes? Ja...

źródło: comment_J8oHXZsG6UuiLXafqZr1rkee1uMFV4yv.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@Kedlov tak, nie zmuszają , ale wprowadzając takie ceny turyści którzy do nas przyjeżdżają mogą uważać że polska to kraj tak drogi że nie warto przyjeżdżać na wakacje, szkodzą wizerunkowi kraju, burzą dobrą opinię budowaną latami.

Choćby taki przykład jak wyżej, nie chodzi o to że ktoś się bogaci ale sami odstraszamy innych od siebie, aż w końcu zostaniemy z palcem w dupie.
  • Odpowiedz
@Kedlov kilka lat już wyjeżdżam, byłem w kilku krajach i ludzie których poznałem sami pytali jakim cudem w Polsce jest tak drogo skoro przecież my pieniędzy nie mamy troszkę głupie pytanie ale patrząc na to że podczas wakacji w Polsce wydadzą tyle co np. We Włoszech, bądź innym cieplutkim kraju to jakoś się nie dziwie....

Większość bardzo lubi Polske i Polaków, wiedzą że telewizja kłamie i prawda o tolerancji i mądrości Polaków
  • Odpowiedz
@Kedlov delegalizować może nie, ale kontrolować lub narzucać przymus okazania ceny zakupu towaru, i wyszczególnienia za co tak na prawdę się płaci, to był by sukces.

Poza tym, opisywać takich w Internecie z szyldem miejsca aby przestrzec ludzi o takich procederach.
  • Odpowiedz