Wpis z mikrobloga

Jak chcecie zdj z mieszkania to dajcie znać.


@Bieelik: nie bierz tego zbyt osobiście, ale wszyscy na wypoku, nauczcie się dawać coś kompletnego za jednym razem i jak będzie to docenione, to możecie sobie postować następną pełną historię/ciekawostkę
Wygląda to jak aktualny patologiczny rynek DLC w grach - macie tu 3/4 produktu, później wypuścimy resztę podzieloną jeszcze na dwa razy

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@YoshiTurboMaster: tez mam podobne odczucia.. nowe chaty a wiekszosc niemcow w starych blokach rodem z ddr.. ale sumujac ta sytuacje, mozna powiedziec, ze wiekszosc tych uchodzcow jest dosc nieszczesliwych, wyizolowanych.. mieli ich integrowac a buduja getta bez balkonow (jak by byly balkony to by niemcom tak dupa pekla, ze pluca by im odbytem wyszly z darcia japy).. nie jestem zadnym pro ani anty uchodzcom w niemczech, ale patrzac z boku, obiektywnie
  • Odpowiedz
@holdfast: Jak dla mnie to mogli by im nawet stare kontenery postawić. Nie mają prawa oczekiwać niczego więcej, szczególnie, że wszystko #!$%@?ą w ciągu pół roku i pójdą na nowe. A ludzie pracujący i płacący podatki na nierobów mieszkają w starych blokach lub wynajmują mieszkania bo ich nie stać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sveq91: tak, to jest #!$%@?. Nie wiem skad to wynika, ten sort mlodych samotnych roszczeniowych taki jest, ale rodziny czesto sa inne, dbaja i widza jakis sens w integracji, nawet probuja mowic do dzieci po niemiecku.. ale faceci wydaja sie byc jacys lekko niedorozwinieci, jakby cale zycie w zamknieciu jakims byli

@Bieelik: sorry nie zauwazylem na zdjeciu, te w berlinie nie maja na 100 proc i wygladaja z zewnatrz troche
  • Odpowiedz