Wpis z mikrobloga

@matejusz_po_prostu: chciałem im podziękować, bardzo przyjemnie się jechało, tylko jak widać niektórzy się nie dostosowali do reszty i wyprzedzają wiec na radiu zostali zbluzgani ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@LegoCiemnyLas: i tu się mylisz, robiłem w takiej piekarni która dostarcza bułki do 90% marketów w pl i nie tylko w pl. Wszystko jeździ tirami. Tam leci po 30k kajzerek na h. Tak czy inaczej zawsze cisne z tirowców xDDDD
  • Odpowiedz
@matejusz_po_prostu mnie najbardziej bulwersuje przeciwko czemu oni protestują. Przeciwko ukroceniu ich patologicznych zachowań na drodze... To nie to co strajk w Brazylii gdzie paliwo poszło do góry tak mocno że zaczęli dokładać do interesu zamiast zarabiać za swoją pracę (tam tirowcy są na dg). I tam miało to sens. A u nas? U nas jak w lesie
  • Odpowiedz
@Marek1991: Zesrałaby się. Pewnie przez krótki okres byłoby zamieszanie, ceny by trochę podskoczyły, ale szybko by znaleziono alternatywne rozwiązania (wystarczą zwykłe dostawczaki, które by sprowadzały żywność z lokalnych przedsiębiorstw, przecież importowana żywność to jakiś niski %). No i to też tylko pod warunkiem, że to większość kierowców się zbuntuje i to w całej Europie.
No i do tego tak realnie, to ile tych kierowców zgodziłoby się zbuntować i całkowicie przestać
  • Odpowiedz