Dzisiejsze podsumowanie gry Polaków [2018-08-16]:

Obrońcy
Igor Lewczuk (33 lata) [klub: Bordeaux]: rozegrał 90 minut i otrzymał żółtą kartkę. Jego zespół wygrał 2-1 z Mariupolem w 3 rundzie kwalifikacji do Ligi Europy.

Pomocnicy
Arkadiusz Reca (23 lata) [klub: Atalanta]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 2-0 z Hapoel'em Haifa w 3 rundzie kwalifikacji do Ligi Europy.

Jacek Góralski(25 lat) [klub: Łudogorec Razgrad]: wszedł z ławki w 86 minucie. Jego zespół zremisował 1-1 z Zrinjskim w 3 rundzie kwalifikacji do Ligi Europy.

Jakub Piotrowski(20 lat) [klub: KRC Genk]: wszedł z ławki w 60 minucie. Jego zespół wygrał 2-1 z Lechem Poznań w 3 rundzie kwalifikacji do Ligi Europy.

Napastnicy
Adrian Cieślewicz (27 lat) [klub: The New Saints]: wszedł z ławki w 70 minucie. Jego zespół przegrał 3-1 z Midtjylland'em w 3 rundzie kwalifikacji do Ligi Europy.

Kamil Wilczek (31 lat) [klub: Brondby]: wszedł z ławki w 59 minucie i zdobył gola. Jego zespół wygrał 2-1 ze Spartakiem Sutobica w 3 rundzie kwalifikacji do Ligi Europy. Gol Kamila Wilczka

Jakub Świerczok (25 lat) [klub: Łudogorec Razgrad]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół zremisował 1-1 z Zrinjskim w 3 rundzie kwalifikacji do Ligi Europy.

Łukasz Cieślewicz (30 lat) [klub: B36 Tórshavn]: Jego zespół wygrał 2-1 z Klaksvik w 1 lidze Wysp Owczych. Więcej informacji być może udzieli @pro666full w komentarzu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

________________________________________________________________________________________________
Za wszelkie literówki/błędy z góry przepraszam.
O kimś zapomniałem lub gdzieś brakuje jakiejś informacji? - Powiadom mnie w komentarzu :)
Codzienne podsumowania i istotniejsze informacje jak np. gol Wilczka - znajdziecie pod tagiem #nasizagranica