Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze widzę? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wróciłem przed chwilą do domu po przebieżce ponad 30km z buta od rana do teraz i dowiaduję się, że Magical zbanowany ? :<
A myślałem, że spędzę ten wieczór przy Ostatniej Taterce która mi została i zobaczę zakończenie lub przedłużenie streama Grubego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Magical jest jaki jest, ale mimo wszystko szkoda, bo ma stream który przyciąga sporą widownię.
#danielmagical #patostreamy
Balwanekiplatki_sniegu - Czy ja dobrze widzę? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wróciłem przed chwilą do d...

źródło: comment_295vIsl7Lm7G9r4Yg2DlCYdGl7cthIm3.jpg

Pobierz
  • 15
@pibeczek123 Nie wiem czy dziś dam radę ogarnąć to z głową.
Ale to jakaś lipa jest. To grubsza akcja i nie jest związana z żadnym drobnym przewinieniem na poszczególnych kanałach chyba.

Łukasz na bank niczego złego nie robił - tylko grał
Na Gruby Melansz mógł być jakiś przypał - dupa, alkohol czy coś - ale to nadal ban Max 3 miesiące.

Tu musiało pójść zgłoszenie do samego YouTube albo przez media, albo
@Balwanek_i_platki_sniegu: Ok rozumiem, to czekam na jakas fajną analizę tego jak będziesz miał chwile czasu... Ja mam taką teorię że to mógł TVN wjechać... Ostatnio prosili o wywiad więc pewnie zainteresowanie było. Ktoś jeszcze napisał że widział pod jedym z shotów komentarz jak pewna osoba stwierdziła że TVN zgłosił Magicala do prokuratury...
Zdziwiło mnie zwłaszcza usunięte konto Łukasza... Wielu twierdzi że to przez Baobaba bo on tam był, ome, te sprawy...