Wpis z mikrobloga

#mfind #rankomat #axadirect #oc

1.08 z "pomocą" porównywarki mfind kupiłem polisę OC na Toyotę Corollę kombi, a przynajmniej myślałem, że kupiłem na ten samochód. Otóż po zapłacie 1260zł i otrzymaniu polisy, okazało się, że jest ona na Corollę Verso (inny model), a nie na zwykłą Corollę kombi. Sprawdziłem jak to wygląda na mfind i okazało się, że to bug ich portalu. Po wybraniu Corollę kombi, po przejściu na następną stronę zapisuje się Corolla Verso, czyli inny model samochodu. Zgłosiłem bug portalowi mfind 10 dni temu, podziękowali, przekazali do IT. Błąd na ich stronie cały czas jednak występuje.

Problem zgłosiłem również do ubezpieczalni Axa Direct z prośbą o podmianę modelu na polisie. Podmienili, ale chcą dopłaty... 476zł, co wydaje się wręcz absurdalne. Nawet w tej chwili korzystając z porównywarki rankomat (która w przeciwieństwie do mfind wybiera poprawny model), OC w Axa Direct wyniosłoby tylko 1412zł, a nie 1736zł.

Macie jakiś pomysł na wyjście z tej sytuacji? Czy mogę wypowiedzieć aktualną umowę w Axa Direct bez żadnych kosztów i od razu kupić nową polisę za ponad 300zł taniej?
  • 5
  • Odpowiedz