Wpis z mikrobloga

Co to macie za komunistyczny nawyk wypisywania o mnie elaboratów, a jednocześnie uniemożliwianie mi odpowiedzi na zarzuty? Znów muszę się bawić w jakieś screnshoty.

Całymi dniami siedzi i nawala posty o tym że Bóg nie istnieje


Prawda.

Samo to że spędza tak cały swój wolny czas to jego wybór


Podziękował, że dostałem pozwolenie.

wspominał też dawniej kilka razy że bierze leki psychotropowe.


Prawda. Ale co to ma do tematu? Też pewnie łykasz leki jak chorujesz.

ale zaciekłość i ilość czasu który poświęca na swoją misję przekracza pewne granice śmieszkowania


Nie przekracza, dopiero się rozkręcamy. Na wrzesień planujemy akcje "plusój lakukaracze na przerwie w podbazie"

Nie przypomina wam to pierwszych objawów psychozy?


Raczej pierwsze objawy katolibanu

Przecież takie coś może się źle skończyć.


Oj, jak się martwią o mnie. Miło.

Może on nie jest pieniaczem a po prostu potrzebuje pomocy?


Jestem pieniaczem jednak.

Uważam też że jeżeli na tagu # mirkomodlitwa jest ktoś za kogo powinni się pomodlić, to jest to właśnie @lakukaracza_


Ja za każdego co złoży intencje za mnie pomodlę się do szatana. Na waszym miejscu bym nie ryzykował. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/wpis/34470737/myslicie-ze-lakukaracza--ma-ze-soba-jakis-problem-/
#bekazkatoli

Oryginalne tagi #rakcontent #zalesie #czarnolisto #bekazpodludzi #bekazlewactwa #psychologia #pomocy
Pobierz lakukaracza - Co to macie za komunistyczny nawyk wypisywania o mnie elaboratów, a jed...
źródło: comment_xIuLKY8W4TuQKqWV0BFxI3FzbBlEpQOx.jpg
  • 23
@marekrz: Muszą być i na wykopie, ponieważ bez odpowiednich pytań nie zostaje się ateistą.

Z koncepcją wieloświatów miałem jedynie styczność czytając książki s-f i fantasy oraz grając w gry, naukowych opracowań nie czytałem, więc niewiele mogę powiedzieć. Podobała mi się koncepcja multiwersum przedstawiona w grze Planescape Torment, wędrówka dusz przez wymiary, aż do „prawdziwej” śmierci.
Muszą być i na wykopie, ponieważ bez odpowiednich pytań nie zostaje się ateistą.

Ta śmiała teza potrzebuje dowodów. Czekam na nie, bo bardzo trudno mi spotkać ateistę, który ma odpowiedź na pytanie "skąd się wziął świat?" i w ogóle się nad tym problemem zastanawiał.

Z koncepcją wieloświatów miałem jedynie styczność czytając książki s-f i fantasy

Problem z nią jest taki, że aby wytłumaczyć istnienie jednego znanego nam wszechświata, który możemy badać empirycznie,