Wpis z mikrobloga

Gdzie teraz można kupić grow kity grzboli? @Grzyby_nl aka shroom.it poza Thaiami wszystko "niedostępne w magazynie". Czy oni nadal działają, można spodziewać się dostaw? Co prawda znalazłem jeszcze azurescens.com, ale jakoś do tych pierwszych mam większe zaufanie. Płatność w PLN chociażby. Brał ktoś od jednych bądź drugich? Ewentualnie jakieś inne źródła? Interesują mnie na chwilę obecną tylko gotowe grow kity, więc proszę darować sobie komentarze "to jest #!$%@? warte, lepiej zrobić samemu" itd. Dziękuję z góry.

#narkotykizawszespoko
  • 22
@zlowrogitur: Byłem na tej stronie, ale chyba mi umkneła opcja zamówienia.
@MindOverLife: Świetnie. Nie pali mi się jakoś specjalnie, więc chyba poczekam na nich, aż uzupełnią braki. Miałem doświadczenia z McKenaiami, ale teraz się napaliłem na Golden Teachery.
@MindOverLife: @starypiernyk: @Polelek: @zlowrogitur: Długo nie musiałem czekać. Jakby ktoś chciał to dorzucili sporo materiału i moje Złote Nauczyciele już do mnie jadą :). Przy okazji, jest gdzieś jakiś ciekawy poradnik jak można maksymalnie taki grow kit wykorzystać? W sensie słyszałem, że może być kilka "rzutów" z takiego pudełka. Ewentualnie jak zrobić, żeby je dalej 'rozmnażać'? Rozumiem, że postępuję zgodnie z instrukcją, zbieram wszystko co wyrośnie, ale co
@sadi667: dajmy że miałeś już 6-7 rzutów i to jedynie 3 grzybki wtedy masz 2 opcje, #!$%@?ć na śmietnik bo już przeżył swoje albo podładować go miodowodą ale to nie wiem w sumie czy podziała, ty najpierw wyhoduj swój pierwszy rzut a potem się zastanawiaj
@Polelek: Dzięki :). Ja zawsze jestem taki hop do przodu i wolę wiedzieć wszystko wcześniej, ale pewnie masz rację. Zobaczymy czy w ogóle wyjdzie 1-2 rzuty, a ja myślę już o przesadzaniu :P. Wysokich lotów!