Wpis z mikrobloga

#szachy PRZECZYTAJ CAŁOŚĆ

Wykopowy Turniej Szachowy

Witam wszystkich uczestnikow :) Spośród niemal 200 osób, które się zapisały, ostatecznie weźmie udział około 60%.

Reszta niestety nie podała loginu do kurnik.pl

Tutaj są podane pary do pierwszej rundy Sprawdz czy twoje dane są poprawne

Sprawdz na powyższej liście z kim grasz i umów sie na dogodny termin rozegrania partii.

Numerek na koncu kazdej linii jest numerem twojego przeciwnika w tej rundzie.

Rund będzie 9. Na rozegranie każdej będzie czas od ogłosznia par do 21:00 dwa dni pozniej (46-47 godzin).

W jednej rundzie gramy jedna partie

Harmonogram tutaj

Moga nastapic zmiany w harmonogramie, w razie czego bede wolal odpowiednio wczesniej.

Czas na rozegranie pierwszej rundy mija w czwartek o 21:00. Partie nierozegrane będą punktowane 0-0.

Uwaga w kurnik.pl domyślna długość partii jest ustawiona na 10 minut. Nie zapomnij zmienić na 15

Jednak jeśli zagracie na 10 minut partia zostanie uznana - ponadto liczy się tylko i wyłącznie wynik pierwszej partii w czasie trwania rundy (jesli rozegracie wiecej niż jedną nie będą one brane pod uwagę).

Bardzo ważne

Po rozegraniu partii białe zgłaszają wynik w odpowiedzi do tego (koniecznie) wpisu

Partie niezgłoszone lub zgłoszone po terminie będą traktowane jako nierozegrane.

Po rozegraniu kazdej rundy podam pary do następnej w osobnym wpisie.

Nie wiem jak z odznaczeniami ;), ale @Ragnarokk nagrodzi trzy pierwsze miejsca książkami "Sprawdź swoją fantazję szachową" :)

Z mojej strony również bedzie drobna nagroda dla zwyciezcy, niekoniecznie związana z szachami :)

@Ragnarokk - dzieki za rady :)

Powodzenia!

link do znaleziska
  • 115
  • Odpowiedz
@lo0kash: Zero punktów dla obu stron jak jest walkower? To nie jest niesprawiedliwe dla tego kto się zgłosił i został wystawiony przez przeciwnika?

Ja się udzielam, a i tak pewnie odpadnę za pierwszym razem :)
  • Odpowiedz
@lo0kash:

>Troche tak, ale wiklanie sie w spory tego typu byloby co najmniej klopotliwe


Co??? Przecież to jest najbardziej niesprawiedliwa rzecz jaką widziałem w tym sporcie... Przecież równie dobrze czyiś przeciwnik może sobie wyjechać na wczasy na Karaiby albo gdzieś...

Zrób tak, że jak ktoś zgłosi walkowera, to wygrywa jeżeli przeciwnik nie wniesie żadnych pretensji. Wtedy będzie wiadomo, kto na prawdę chciał grać a kto sobie olał sprawę...
  • Odpowiedz
@lo0kash: to i tak już lepiej... Ale tak czy siak ten turniej wygra nie ten, co jest najlepszy tylko ten, co miał większego farta i zagrał więcej partii, bo mu przeciwnicy nie pouciekali ;/
  • Odpowiedz