Wpis z mikrobloga

  • 1
Jak można wychować dziecko żeby sięgało w towarzystwie i restauracji po tablet i sluchawki ehh
  • Odpowiedz
@zgbietko: Nie zawsze tak jest, że po śmierci kogoś bliskiego z rodziny ludzie (nieważne czy dzieciak czy dorosły) ubolewają, że nie spędzali z nimi więcej czasu. Ja płakałem za prababcią, ale nigdy nie żałowałem, że nie spędzałem z nią więcej czasu, tak samo z dziadkiem. Co da rozpaczanie i użalanie się nad sobą, że coś się zrobiło nie tak? Wystarczy wiedzieć na przyszłość. Ludzie umierają i będą umierać, niektórzy zawsze
  • Odpowiedz
@Decipher4096 oczywiscie ze nie znam kontekstu. Ale widze jak to wyglada. Po pierwsze nie wyobrazam sobie zeby siedziec w towarzystwie w restauracji (uproscmy i uznajmy mcdonald za restauracja) i byc wpatrzonym w ekran tabletu i miec sluchawki na uszach. Po drugie spojrz na to zdjecie. Wnuczek nie wyglada na takiego który czeka az dziadek umrze. Wnuczek wyglada na takiego ktory ma dziadka głęboko w dupie. I trzecia kwestia. Od starszych mozna
  • Odpowiedz
@zgbietko: Wybacz za taki nerwowy ton mistrzu, nie o to mi chodziło, żeby Ciebie wypunktować i pokazać, że zupełnie nie masz racji, jeżeli to tak zabrzmiało to przepraszam :) Po prostu chodzi mi o to, że niektórzy nie czują, że mogli zrobić inaczej bo nic to nie da, po prostu może będą więcej czasu spędzać z resztą bliskich jeżeli ich to zaboli po śmierci, a może i ich nie zaboli.
  • Odpowiedz