Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: szarpnęło mną lekko, bo mój dziadek zmarł miesiąc temu ( ͡° ʖ̯ ͡°) a tak szczerze to nie odwiedziłem go przed śmiercią jeszcze, bo w szpitalu dosyć często bywał i nie było to niczym nowym dla nas... pewnie jeszcze kiedyś będę żałować bardziej niż teraz...
  • Odpowiedz
@Oskarek89: obrazek jest dla nas smutny, bo kochamy/kochaliśmy swoich dziadków, ale prawda jest taka, że niektórzy ludzie po prostu są #!$%@?, a po przekroczeniu 70 roku życia ich charakter wcale się nie zmienia na lepsze.

Choć tutaj ma 99% pewności, że jedynym #!$%@? na tym zdjęciu jest młody, bo dziadek dodatkowo pozwolił mu usiąść po wygodniejszej stronie stolika...
  • Odpowiedz
Na co dzień pracuję w domu pomocy społecznej i często samotność tych staruszków (i stosunkowo młodych, ale ciężko chorych osób) jest poruszająca,


@paintingskywithstars: Miałem roczny epizod pracy w PDPS bardzo dawno temu... w 1987r. Wtedy dzieci lub wnuki odwiedzały pensjonariuszy regularnie... raz w miesiącu dzień po otrzymaniu emerytury a w zasadzie jej pozostałej części.( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz