Wpis z mikrobloga

Gurwa no muszę to dodać w osobnym wpisie bo aż się we mnie gotuje z tego braku RIGCZu i żebroplusiarstwa, byle wskoczyć w gorące (°°

W ten oto sposób, drodzy państwo, bordo sprzedaje wam nostalgiczny obrazek z demotywatorów z 2016 roku (printscreen w pierwszym komentarzu) jako swój własny. Ustawił nawet nazwę pliku żeby się "godzina zrobienia zdjęcia" zgadzała XDD

IMG 20180814 190926.jpg


I jeszcze bym przełknął tego gigabajta ale on ciągnie w komentarzach dalej bujdę o tym jakie to szpagaty jego babcia na tym piecu robi XD

Wstyd ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@runnerrunner, lat 12, nie był na żadnych wakacjach, nie był wcale w Bieszczadach, nie widział żadnej babci, bo może nawet nie istnieje #pdk

#historiajednejfotografii #polskiedomy #bieszczady #bekazpodludzi #bestofmirko #wykop #oszukujo
p.....k - Gurwa no muszę to dodać w osobnym wpisie bo aż się we mnie gotuje z tego br...

źródło: comment_M8SEj5v0MYNJSlEyMmKTWUbRKm777EoY.jpg

Pobierz
  • 42
@przesympatyczny_pan: sorry, że wołam ale chciałem dać znać, że znalazłem ten piec ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie to zdjęcie które wrzucił OP - serio nie wiem skąd je wziął, ale piec widoczny na zdjęciu znajduje się we wsi Maćkowa Ruda w woj. podlaskim w chacie wiejskiej przerobionej na dworek w 1984 roku przez prof. Andrzeja Strumiłło

Jego sercem stała się kuchnia z rozłożystym piecem chlebowym, zaprojektowanym według
p.....k - @przesympatyczny_pan: sorry, że wołam ale chciałem dać znać, że znalazłem t...

źródło: comment_5oYsasFogTLE33te9kA4s0VAJ9ytKYLb.jpg

Pobierz