Wpis z mikrobloga

@BLKauto: Ostatnio znalazłem kanał na youtube, gdzie gościu kupił na aukcji Audi RS7 ze szkodą całkowitą za 24300$ i powoli je doprowadza do stanu używalności. Licytując nie miał pojęcia, że auto stoi na felgach za 10k USD, posiada moduł obniżający zawieszenie, jest obklejone folią zabezpieczającą a silnik generuje ponad 700KM dzięki Stage 2. Ubezpieczalnie zawsze tak słabo przykładają się do sporządzania opisów? Często przytrafiają się takie bonusy?
Piorunian - @BLKauto: Ostatnio znalazłem kanał na youtube, gdzie gościu kupił na aukc...
@Piorunian: Zwykle widać po zdjęciach że było coś grzebane, także albo kupił na innych aukcjach niż my albo trochę podkolorował historię :)

Wystarczy fotka pod maską i widać dołożone elementy, felgi... Ostatnio auto przyjechało do portu na innych niż było na aukcji, ale żeby nie było widać na zdjęciach felg? Dość mało prawdopodobne. Folia zabezpieczająca możliwa. Że żaden z tych elementów nie był opisany na aukcji to prawda na 100% :)
@BLKauto: chce kupić dziewczynie auto, takie do 10k euro już ze wszystkim, na osobę fizyczną, myślę najbardziej o w204 z zachodniej europy, macie coś podobnego w tym budżecie/albo polecicie z usa? Auta wymagające czegoś więcej jak blacharki kosmetycznej mnie nie interesują.

silnik obojętnie raczej diesel, fajnie jak automat, coś w stylu sedanka/hatchbacka, ważne żeby było bezpieczne i małoawaryjne