Wpis z mikrobloga

#ukraina #zwiazki #polki

Ukrainka/Bialorusinka >>> Polka

Po trzech poważnych związkach z rodaczkami stwierdzam że to była totalna strata czasu, królewny ze spalonego królestwa. Mam teraz dziewczynę z Ukrainy i wszystko jest jak w bajce, dba o mnie, zawsze się zapyta czy czegoś mi nie trzeba, jest zadbana, czysta, ubiera się kobieco, nie jest kolejną kopią z instagrama i czuć tę słowiańską dusze, którą nasze dziewczyny zatraciły.

Panowie, jeśli zbrzydly wam te ziemniaczane twarze to polecam Ukrainki.
  • 10
  • Odpowiedz
@magicznyKrzysztof: fajna generalizacja.. to, że "wyrwanie" fajnej Polki jest trudniejsze od "wyrwania" fajnej Ukrainki to wiemy, ale czy warto sie tym chwalić ? nie sądzę. życze ci jak najlepiej, ale musisz wiedzieć, że wiele przypadków jest takich że jesteś tylko przepustką do lepszego świata lub bankomatem. ogólnie ja żebym myślał o ukraince jako materiale na żone to musiała by być chyba 10/10. i w głowie musiałbym mieć tylko #!$%@?.
  • Odpowiedz
@vismaiorr: nie chodzi mi tutaj o chwalenie się tylko chcę się podzielić spostrzeżeniami że ukraińskie kobiety oprócz tego że urodziwe mają zupełnie inne podejście do faceta. Zero księzniczkowatości, kobiecość i jeszcze raz kobiecość. Nie spotkałem tego u naszych pań, wiem może miałem pecha, że akurat takie mi się trafiły wcześniej, no ale niesmak pozostał i to raczej właśnie u nich byłem przepustka do lepszego świata...
  • Odpowiedz
@magicznyKrzysztof: pożyjesz zobaczysz, ale radze ci uważać. tym bardziej jak mówisz, że jej rodzina RACZEJ cie lubi to może też znaczyć zupełnie co innego, a imo dużo lasek jest przywiązanych do rodziny matki etc. teraz troche ja po generalizuje i powiem ci jesli laska jest ze wschodu Ukrainy to masz szczęście, jak z zachodu to lepiej miej oczy na wszystko, bo sie możesz zdziwić. ( )
  • Odpowiedz
@Osculum_Infame: mam pracownika z Ukrainy. Bardzo porządny chłopak. Dobrze wychowany i robotny. Wiem że jest dużo pijaków, wiem że części z nich daleko do zachodnich standardów ale ogonie na plus. Oczywiście tych nazistów banderowskich nie biorę pod uwagę, tych bym deportowal od razu i na zawsze.
  • Odpowiedz