Wpis z mikrobloga

wiecie co? czasami strasznie głupio mi być lesbijką gdy słyszę, że:
1) każda lesba to feministka - nie jestem feministką, na pewno nie teraz, gdy tak #!$%@?ą xD
2) lewactwo #!$%@?, uchodźcy, tvn - nie i nie, nie jestem za przyjmowaniem uchodźców-nachodźców, nie jestem za lewactwem, nie kocham tvn'u.
3) równouprawnienie, szmaty, bo jak nie, to w ryj - w dupie mam to, jak będę chciała być ze swoją kobietą, to będę i nie będę postronnym tym głowy zawracać, to nasza sprawa i kropka.
4) paradują z piórkiem w dupie - w życiu. wiecie o tym, że masa tych osób pcha się na ulicę tylko dlatego, że źle się czują w swoim życiu i tylko w tłumie mogą być, hm, "sobą", a własnej matce się do homoseksualizmu nie przyznają, bo coś tam sroś tam, może dlatego tacy poprzebierani i pomalowani, heh.
moje zdanie: dopóki chcę, żeby to była moja sprawa, to mówię rodzinie, bliskim przyjaciołom i każdemu, kto wprost zapyta, bo kłamać nie ma po co, ale nie będę się z tym obnosić, bo nikt wokół mnie z heteroseksualizmem tego nie robił, no to co? to hop, jak oni normalnie, to ja też normalnie. u siebie w łóżku, nie na naszych wspólnych ulicach, gdzie liżą się tylko gówniarze i nie w tv opowiadać komuś o czymś, o czym niekoniecznie chce słuchać.
pozdro Mirki i Mirabelki

#lgbt #bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazlgbt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Naxster: Widzę, że w ogóle nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi.
Nie wiem czemu mnie atakujesz, ja nic złego Ci nie zrobiłem, ani nikogo nie obraziłem, mało tego nie zdefiniowałem nawet swojego stanowiska, tylko dziele się spostrzeżeniami ( Stosujesz typowa retoryke "nerwujom mje te homosie, siedzieliby cicho bylby spokoj" -na jakiej podstawie tak twierdzisz; psychoprawica, konserwy- niby nie mówisz tego o mnie, ale w takim razie nie wiem po co to przytaczasz).
  • Odpowiedz
wgladu w dane medyczne...


@Naxster: może się nie znam, ale zawsze jak się rejestruje w nowe miejsce to pytają o dane osobowe osoby, która może mieć wgląd w moje dane medyczne

Nie mówię, że to dobrze, że nie ma tego "z automatu", ale aż tak źle nie jest, żeby to przytaczać jako jeden z głównych argumentów
  • Odpowiedz
@panna_de:

4) paradują z piórkiem w dupie - w życiu. wiecie o tym, że masa tych osób pcha się na ulicę tylko dlatego, że źle się czują w swoim życiu i tylko w tłumie mogą być, hm, "sobą", a własnej matce się do homoseksualizmu nie przyznają, bo coś tam sroś tam, może dlatego tacy poprzebierani i pomalowani, heh.


To może się przejdź na paradę i znajdź te osoby z piórkiem
  • Odpowiedz
Nie wiem czemu mnie atakujesz


@Hazyl: nie robię tego. Nijak cię nie obraziłem.

nerwujom mje te homosie, siedzieliby cicho bylby spokoj" - na jakiej podstawie tak twierdzisz

"Po drugie, marsze takie jak koleżanka przytoczyła, tylko
  • Odpowiedz
Jak tak możesz nie wpisywać się w schematy i po prostu żyć swoim życiem, bez martyrologii i kreowania się na ofiarę? :D


@Hazyl: tu masz właśnie przykład argumentacji którą, mimowolnie lub celowo, wspierasz. Jak walczysz o swoje prawa to nie żyjesz swoim życiem, narzucasz się i kreujesz na ofiarę. Czy tego chcesz czy nie, mówiąc że "Gdyby większość zachowywała się w taki sposób jak koleżanka przedstawia myślę, że byłoby łatwiej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Naxster:

@Hazyl: zachod dowodem ze nie


Moze niech cala konserwo prawica zwyczajnie poprze rownouprawnienie?

Usunie sie powod do parad wiec będzie mozna je krytykowac do woli, wszyscy aktywisci lgbt
  • Odpowiedz
@Nocnik123: dostęp do edukacji taki jak wszyscy, prawo do zasiłku np takie jak wszyscy, podatki do płacenia takie jak wszyscy, co tam jeszcze? o, ceny w sklepach takie dla mnie jak dla innych, ogólnie nie będę mieć bólu dupy, skoro w 99% czy coś koło tego mam takie same prawa jak reszta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz