Wpis z mikrobloga

wiecie co? czasami strasznie głupio mi być lesbijką gdy słyszę, że:
1) każda lesba to feministka - nie jestem feministką, na pewno nie teraz, gdy tak #!$%@?ą xD
2) lewactwo #!$%@?, uchodźcy, tvn - nie i nie, nie jestem za przyjmowaniem uchodźców-nachodźców, nie jestem za lewactwem, nie kocham tvn'u.
3) równouprawnienie, szmaty, bo jak nie, to w ryj - w dupie mam to, jak będę chciała być ze swoją kobietą, to będę i nie będę postronnym tym głowy zawracać, to nasza sprawa i kropka.
4) paradują z piórkiem w dupie - w życiu. wiecie o tym, że masa tych osób pcha się na ulicę tylko dlatego, że źle się czują w swoim życiu i tylko w tłumie mogą być, hm, "sobą", a własnej matce się do homoseksualizmu nie przyznają, bo coś tam sroś tam, może dlatego tacy poprzebierani i pomalowani, heh.
moje zdanie: dopóki chcę, żeby to była moja sprawa, to mówię rodzinie, bliskim przyjaciołom i każdemu, kto wprost zapyta, bo kłamać nie ma po co, ale nie będę się z tym obnosić, bo nikt wokół mnie z heteroseksualizmem tego nie robił, no to co? to hop, jak oni normalnie, to ja też normalnie. u siebie w łóżku, nie na naszych wspólnych ulicach, gdzie liżą się tylko gówniarze i nie w tv opowiadać komuś o czymś, o czym niekoniecznie chce słuchać.
pozdro Mirki i Mirabelki

#lgbt #bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazlgbt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to będę i nie będę postronnym tym głowy zawracać, to nasza sprawa i kropka.


@panna_de: nie bedziesz też miała ślubu, prawa spadku, wgladu w dane medyczne...

No ale to małe koszta za "zawracanie głowy" swoimi prawami ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@coccygodynia: Co za bzdura, wystarczy spojrzeć na kraje Europy zachodniej. Gdyby wszyscy tak podchodzili do tematu, to dalej żyliby w strachu przed więzieniem, ewentualnie wysłaniem na przymusowe "leczenie". Dzięki temu, że takie osoby jak @panna_de: są w mniejszości, homoseksualiści są tam traktowani na tych samych zasadach jak hetero.

@crispy_cornflakes: Masz komentarz @Naxster: nawet twój artpop zaplusował.
  • Odpowiedz
@panna_de: O i to jest w końcu coś ciekawego. Ja wychodzę z założenia, że moja orientacja, to tylko część mnie, a nie sens mojego życia. Leci plusik :)
  • Odpowiedz
@Nocnik123 każdego przy przyjęciu do szpitala pyta się o osobę do kontaktu, można podać lesbijską partnerkę, nikt nie pyta o więzy i nikogo to nie obchodzi.

Dziedziczyć po sobie też mogą. Więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd.
  • Odpowiedz