Wpis z mikrobloga

#kruszwil

#kruszwil #kamerzysta #youtube #askfm
#dyskusja

Czy tylko mi się wydaje, że cały ten hype na Kruszwila i Kamerzystę zniknie gdzieś za 8-9 miesięcy? Po pierwsze, Marek Kruszel i jego słynny Kamerzysta - Łukasz Wawrzyniak to zwykli oszuści którzy dorabiali się po cichu na oszustwach, szczególnie Łukasz, dlatego wyjawnienie jego twarzy mogłoby się trochę dla niego źle skończyć. Po drugie, wejdą pewnie w Topkę 5 najsłynniejszych youtuberów, zgarną co mają zgarnąć, hajs musi się zgadzać, a później znikną jak niby nic. Po trzecie ich oglądalność i tak będzie po pewnym czasie słabnąć, gdyż ich pomysł na kanał jest ciekawy ale bardzo marnie robiony, czyli totalne rakowisko.

A co do Łukasza Wawrzyniaczka to gościu niezły "lewy biznesmen", wie co zrobić, żeby był na niego hype, wie jak zarobić na naiwnych, teraz doi z kasy kolejne młodsze pokolenie 12-latek, wie kiedy wrócić i zniknąć. Pamiętam jeszcze czasy kiedy ja miałam 12 lat i czasem wchodziłam na Wawrzyniaka poczytać co tam 'wypocił' xD A teraz juz 18 na karku i niespodziewanie wraca bo już mu się skończyło dojenie kasy z aska. ;)

Wydaje mi się, że szambo za niedługo się skończy, oni posuwają kabal, pewnie konta na asku, jakieś fanpage'e i znikną z Neta
  • 7