Wpis z mikrobloga

Tak, jestem ateistą, to po pierwsze. Po drugie, tak jestem za legalizacją każdego związku i wolności wyznaniowej, popieram także wszystkie marsze LGBT i innych odmian. Pisze to już żeby @lakukaracza_ nie widział we mnie spisku katolicyzmu XD. Tak z głębi serca, wolałbym mieć ojca alkoholika, który mną się nie interesuje niż człowieka który pół dnia nawala posty o wierze na wykopie i ją neguje, ma syna którym się nie zajmuje i pewnie wpaja cały czas mu swoje teorie oraz żone która się puszcza zapewne za żetonki xD. Nie Wyobrażam sobie być synem takiego człowieka, bez przerwy słuchać jego #!$%@? że papierz franciszek to, jezus to, allah tamto, trójca swięta tamto. I tak, twoja żona jest po prostu głupiutka, że chce jej się słuchać tego gówna które wytwarzasz, jeszcze pewnie jej to pokazujesz i czuje przy tym zażenowanie, ale cóz, musi obok ciebie trwać, ale syn to druga sprawa. Jeszcze pozostaje sprawa twojego argumentu, opowiadasz że jest tutaj gromo ludzi, którzy się "nawracają" dzięki Tobie. Nie, tak nie jest. Wykop nie jest jakimś elitarnym serwisem, po prostu jesteś jednym przygłupem z posród myśle paru tysięcy, a normalni ludzie mają Ciebie na #czarnolisto. #bekazkatoli #wiara #bekazkatoli #mirkomodlitwa #bekazpodludzi #bekazpisu #rakcontent #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 13
@AddictedToLoli: zajrzałem na twój profil - #patostreamy, #anime oraz #przegryw... śmierdzi depresją....

Czekam na erę seks robotów, żeby móc mieć na żywo swoją waifu! Wreszcie kobiety odejdą w zapomnienie i wtedy sytuacja stanie się odwrotna, to Wy różowe będziecie zabiegać o mężczyzn i ciągle do nich wypisywać. >

Jedyna moja radość w życiu to oglądanie anime ( ʖ̯) #rozowepaski #niebieskiepaski


Wylizalibyście stópki Pani