Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję pomocy chcę pograć w Diablo 3 singla ściągnąłem z neta i mam takie o to pliki nie wiem co z nimi zrobić w necie szukałem z 2h nic nie znalazłem żadnych instrukcji. Po kliknięcie diablo setup instaluje mi aplikację battle neta i mam możliwość ściągnięcia diablo, ale z tego co wyczytałem można to zrobić darmowo do 13lvl, jak to ogarnąć?

#gry #grypc #torrent #torrenty #pomocy
yneb - Mirki potrzebuję pomocy chcę pograć w Diablo 3 singla ściągnąłem z neta i mam ...

źródło: comment_1mRxdxKArnsp5NEfTbTRLScvpZ58pn09.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@yneb: nie ma dobrej pirackiej wersji Diablo 3 i nigdy nie będzie. Najwyżej wbijesz 15lvl z wielkimi problemami, nie warto tracić czasu na to, skoro podstawka kosztuje jakieś 50zł
  • Odpowiedz
6 letnia gra za 50 pln to nie jest dobry biznes uważam


@yneb: to tak jak byś mówił że WoW to nie jest dobra gra bo ma 13 lat. Tak samo Diablo jak i WoW są dalej wspierane przez Blizza to nie wiem co to za argument ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@yneb to co pobrałeś, to oficjalna instalka... Mogłeś sobie to pobrać za darmo ze strony blizzarda i grać w demko do odnalezienia "gwiazdy zarannej".

Zaoszczędź sobie czasu i kup oryginał albo daj sobie spokój :)
  • Odpowiedz
@pwn3r: taka, że ja nie zamierzam grać poprzez battle net chcę tylko singla, wow i diablo są nastawione głównie na battleneta stąd moje wnioski
  • Odpowiedz