Wpis z mikrobloga

Wszyscy mamy równe prawa. Ja nie mogę wziąć ślubu z facetem i homo też nie mogą. Ja mogę wziąć ślub z kobietą i homo też mogą. Gdzie tu nierówność?


@YoshiTurboMaster: A co gdyby wprowadzić homomałżeństwa i zdelegalizować heteromałżeństwa? Ty nie mógłbyś wziąć ślubu z kobietą i homo też by nie mogli, natomiast mógłbyś wziąć ślub z facetem i homo też by mogli. Równe prawa jak się patrzy! ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Wszyscy mamy równe prawa. Ja nie mogę wziąć ślubu z facetem i homo też nie mogą. Ja mogę wziąć ślub z kobietą i homo też mogą. Gdzie tu nierówność?


@YoshiTurboMaster: Jakby w kraju muzułmańskim chrześcijanie nie mogli zawierać małżeństw i mogli to robić to tylko muzułmanie to też byś powiedział, że tam chrześcijanie mają takie same prawa, bo wystarczy, że wyrzekną się wiary i zostaną muzułmanami i będą mogli wziąć ślub?
  • Odpowiedz
@misiek432: A co nagle pary homoseksualne bez możliwości zalegalizowania związku, będą miały dzieci?
Pytanie do homofoba, czy coś się zmieni na gorsze po uzyskaniu przez nich równych praw?
  • Odpowiedz
@KiraQueen: Nie rozumiesz. Kobieta i mężczyzna biorąc że sobą małżeństwo dostają przywileje. Przywileje związane są z tym, że z dużym prawdopodobieństwem z takiej pary będą dzieci które pozytywnie wpływają na społeczeństwo. Para homoseksualna w ogóle społeczeństwa jest bez wartości więc czemu dawać im przywileje?
  • Odpowiedz
pary homoseksualne przyszłością wymierającego narodu! ( ),


@misiek432: Bo dzięki brakowi małżeństw jednopłciowych Ci homoseksualiści zrezygnują ze swojej orientacji seksualnej. Logiczne!
  • Odpowiedz
@YoshiTurboMaster: Wspólny PIT i prawo do informacji o stanie zdrowia ma tyle wspólnego z potomstwem że o ja pierdziele. A to też się dostaje przy legalizacji związku (°°
Edit: A bym zapomniał jeszcze kwestie spadkowe i prawo do pochówku
  • Odpowiedz
Jak pisałem wcześniej. Małżeńskie przywileje wynikają z dużej szansy na dzieci z takiej komórki społecznej. Nie należą się para homoseksualnym.


@YoshiTurboMaster: Po pierwsze - gdyby przywileje małżeńskie wynikały z posiadania dzieci, to miałbyś jakiś argument. Ale takiego wymogu nie ma - pary bezpłodne oraz świadomie decydujące się na brak dzieci też mogą zawierać małżeństwa.

Po drugie - pary homoseksualne też mogą przecież mieć dzieci. Mogą je adoptować lub np. w przypadku
  • Odpowiedz