Wpis z mikrobloga

Słuchajcie tego!
Byłem wczoraj z kumplem na piwie w mieście. Siedzimy w pubie, pijemy piwko, rozmawiamy i nawet nie wiem kiedy przy stoliku obok dosiadła się pewna para. To był murzyn i polka. Murzyn był bardzo podobny do Berkhada Abdi, czy generalni brzydki, bo był chudy, miał krzywe zęby, miał rozrzedzone włosy i nawet wysoki nie był, bo potem jak stali w kolejce do baru to byli równi sobie, czyli mógł mieć ok. 175 cm wzrostu. Nawet miał podobny garnitur jak ten aktor ze zdjęcia. Jednym słowem garnitur był najładniejszy kiedy na niego patrzyłem. Za to dziewczyna z którą przyszełd - mój boże!!! Istne cudo. Tak jak wspomniałem wysoka, jasna cera, kasztanowe, proste, gęste włosy do ramion, delikatny makijaż, sukienka o stonowanych kolorach i świetnie dopasowana. 9/10 spokojnie. I teraz ja się #!$%@? pytam! Co te polki widzą w tych murzynach, bo aż mnie krew zalewa? Ja rozumiem spotkać się z murzynem albo afroamerykaninem który faktycznie jest ładny, zadbany, pachący, z białymi prostymi ząbkami, bo są tacy (np. Izu Ugonoh), ale #!$%@? spotykać się z takim paszczurem? Jakby on byl biały to gwarantuje wam, że byłby brzydszy od większości przegrywów, którzy piwniczą całe życie. I żeby ta polka była brzydka, zaniedbana, gruba, ale ona była przecudowna. Jak księżniczka. No i się tacy ludzie spotkali, murzyn postawił jej pewnie kilka drinków, potem pewnie poszli do niej i sobie ruchał taką ładną dziewczyne o ktróej dzisiaj już pewnie nie pamięta.
Serio jest mi przykro i jednocześnie jestem wkurzony. I pomyśleć, że kiedyś mogę poznać ładną dziewczynę, mądrą, wykształconą, która puściła się z takim brzydkim murzynem.
Weźcie coś mi napiszcie, bo ja chyba już straciłem resztki wiary. Nie wiem czy wywnioskowaliście z tego co napisałem, ale bardziej wkurza mnie to, że ta laska poleciała na brzydkiego i zaniedbanego kolesia tylko dlatego, że byl murzynem.
Obiecuje sobie, że ją #!$%@? wystalkuje (nie wiem jak, bo nawet już średnio pamiętam jak wygląda) i że #!$%@? doprowadze do naszego spotkania i zobaczymy czy sie przyzna, że spotkała się z murzynem. Jeśli ją wystalkuje to powinno się udać, bo ja nie mam problemu z poznawaniem dziewczyn.
A, jeszcze jedno. Tak sobie siedzieliśmy obok nich i ja chcąc niechcąc troche słyszłaem co ten murzyn mówił po angielsku. I wiecie o czym mówił? Że lubi jak dziewczyna robi przed nim striptiz i jak szybko porusza przed nim tyłkiem (pewnie chodziło o twerk), czyli generalnie mówił jej wprost jakie są jego fantazje seksualne. No żesz #!$%@? mać. Bądź murzynem w polsce to wtedy możesz wszystko. Wy się nie rozczulajcie nad tym, że jesteście brzydcy, tylko że jesteście biali.
Coś jeszcze mam dodać? Jestem wkurzony - to raz. Dwa. Wystalkuje ją i doprowadze do spotkania! Trzy. Ide do kościoła. Z Bogiem.
#tinder #przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #erasmus #podrywajzwykopem #murzyn #czarny
zloty_wkret - Słuchajcie tego!
Byłem wczoraj z kumplem na piwie w mieście. Siedzimy ...

źródło: comment_wso4wirSnAZCd0MCGw1PLJRQq15CoouL.jpg

Pobierz
  • 20
@zloty_wkret: u mnie na studiach murzyni zawsze wybierali lekko otyłe laski z niskim poczuciem własnej wartości. I cyk pozwolenie na pobyt stały, a w perspektywie obywatelstwo.

Jeden po ślubie #!$%@?ł do Stanów xD