Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #pytanie
Witam, moja znajoma napisała mi coś dziwnego nie ukrywam trochę się podnieciłem, bo dorodna z niej samica i jest słodziutka troszkę przez to jak zmieniła swój wygląd w trzeciej klasie gimnazjum... Popisałem z nią wczoraj troszeczkę i w międzyczasie wymieniałem się z botem (chodzi o steam), gdy ona coś do mnie pisała (wiem dzieciak jeszcze trochę ze mnie) napisałem jej, że zaraz wracam. Potem, gdy skończyłem wymianę napisałem, że się wymieniałem... Ona niedługo po tym odpowiedziała "aaa luzik" po czym zapytała "a robiłeś coś ciekawego?" co miała na myśli i co kryje się pod tym pytaniem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 93
@Saber9321: słuchaj wykopowych porad, to daleko #!$%@? zajdziesz, jak tutaj większośc spod tagu przegryw nasłuchała się jakichś redpillowych porad i cię szybciej na dno pociągną, niż dążyć się odbić i zostaniesz mizoginem xD Natomiast...

Dorosły jeszcze nie jestem, ale nie jestem typowym nastolatkiem z gównem w głowie zamiast mózgu i myślącym tym co ma pomiędzy nogami zamiast mózgownicą.


@Saber9321: ... niestety się tak zachowujesz i powiedziałabym, że jesteś w wieku
@Nidor: Mam całościowe zaburzenie rozwoju... Przede mną długa droga, a jutro wizyta u psychiatry. Może masz rację z tą samicą, jestem trochę dziecinny, ale odbiegam od moich rówieśników i to mocno. Pani wychowawczyni mi nawet powiedziała, że się czegoś ode mnie nauczyła, więc chyba zwykłym normikiem nie jestem.