Wpis z mikrobloga

Jakiś nowy dobry dobry serial ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
#netflix #seriale

Widziałem, lub czekam na kolejne sezony :
Sons of Anarchy - 10/10
Ray Donovan - 9,5/10
Peaky Blinders - 9/10
Altered Carbon - 8,5/10
Punisher - 8/10
Black Sails - 8/10
Hannibal - 8/10
Dom z Papieru - 7,5/10
Vikings - 7/10 (sezony od 1-3 znacznie wyżej, potem coraz słabiej)

Poniżej reszta, bez oceny - część przerwałem w trakcie, część oglądam dalej, część zakończona(oceny raczej poniżej 7/10)
GOT, Breaking Bad, House of Cards, Taboo, Lucyfer, Supernatural, Spartakus, Rzym, Riverdale, Frontier, The Last Kingdom

Trudno mi stwierdzić co najbardziej przypada mi do gustu - jak widać lista top seriali wszystkie niemal są inne i zupełnie do siebie nie podobne. Szukam zwyczajnie czegoś wartego uwagi, za wszelkie wskazówki będę wdzięczny!
  • 16
@Shank drugi sezon opowiada już inna historię i ma zupełnie inny klimat, akcja dzieje się, jeżeli dobrze pamiętam w Kalifornii, jest niezły, ale w porównaniu to pierwszego to jak maluch do ferrari xD poza tym główną rolę gra Collin Farel za którym nie przepadam.
Pierwszy sezon to gęsty, mroczny klimat ze świetną rolą Matthew Mcconaughey i bardzo dobra Woody Harrelsona
@Shank: ehhh, same old story.
Detektyw pierwszy sezon, bo jak zostało wspomniane to #!$%@? mistrzostwo i, bo Matthew McConaughey. (wciągaj całość od razu)
Killing Eve, bo okazuje się, że cizia z chirurgów gra całkiem spoko, jest inteligentny humor i dobre dialogi no i główna bohaterka - czarny charakter jest C U D O W N A, urocza i mimo tego, że zabija nie sposób jej nie lubić. Całość mocno brytyjska.
Sherlock,
@MrKrisBas dark mi z kolei nie podszedł, chociaż możliwe że za wcześnie to porzucilem.
O i fargo wcześniej wspomniane genialne.
Teraz oglądam ostre przedmioty i są spoko, do tego nowy serial hbo go- castle rock na podstawie prozy Kinga też daje radę
@Klakkkier: Dark raczej odpuszczę robiłem podejścia dwa, nie przeszło.
@Darson666: @MrKrisBas: Chyba mnie przekonaliście do Detektywa, Fargo też kiedyś miałem oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@miiihau: Dla Ciebie mam specjalne miejsce w piekle, a Sherlocka nie obejrzę, bo nie trawię Battlefilda Counterstrika, bez kitu #!$%@? mnie irytuje ten aktor(nie umniejszając jego zdolnością aktorskim)