Wpis z mikrobloga

#ps4 #deadbydaylight

Wow kurła. Wczoraj zacząłem w to grać (wiadomo, pady serverów). Już delikatnie pochytałem o co chodzi.

Dziś zajebisty meczyk na dzień dobry: ucieczka. I to nie byle jaka, bo z drużyną randomów uratowaliśmy dwie osoby z haków przy otwartych już drzwiach. Z minutę czekaliśmy na ostatnią osobę przy wyjściu, udało się. I co? I gówno, disconnected from server. oO
  • 10
  • 1
@Shatter to jest gierka multi, czterech uciekinierow vs morderca, fachowo piszą "multiplayer asymetryczny". Gra w klimacie horrorów klasy B.

Uciekinierzy muszą się chować, nie hałasować itd., jest 5 "silników" do naprawienia. Gdy się je naprawi można otworzyć drzwi i uciec z mapy.

Ciekawa rozgrywka. Nie jestem fanem multi shooterów czy moba, to mi jakoś podeszło. Sporo fajnych momentów jak ten, który opisałem (pomijając disconnect oczywiście).

Jeszcze był taki mecz, w którym sam
@gascoigne: Fakt, słyszałem że konsolowe wersje potrzebują trochę miłości, ale DbD na PC to majstersztyk. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Problem z balansem zaczyna się kiedy survivorzy zaczynają używać wszystkich top tier perków, które dają im kolejne "drugie szanse" - Decisive Strike, Dead Hard, Adrenaline, Sprint Burst, Self-Care, do tego 4-osobowe Survive with Friends z komunikacją głosową, dodatkowo fioletowe latarki aż się śnią po nocach. ( ͡°