Wpis z mikrobloga

@zapoznalem: Takie cos co niedlugo wychodzi cos jak smartwatch tyle ze mozesz uzywac czego chcesz jako display odpalac co chcesz normalnie na padzie grac albo myszke i klawiature podlaczyc i office uzywac XD mowie ci jaki kozak i dziala ze wszystkim nawet crt bezprzewodowo obsluguje stare monitory i moj projektor w szkole podlaczylem i jeden projekt zrobilem bo we wrzesniu premiera i konkurs robia taki z jajem i taki dla devow
@krawenznik_sprzyszlosci: mowie ci ze nie mam linka, wklejam zdjecie od typa co gra na nim w gta normalnie jak na konsoli, jak bedzie premiera wkleji z tego caly filmik, ja zamieszcze swoj jak juz ruszy premerra bo bedzie konkurs ja chce 1000 dolarow wygrac.
jedyne strony gdzie to jest sa w azji i wszystko w krzaczkach i ni #!$%@? idzie znalezc bo to nawet nazwe ma tam w krzaczkach w azji
Pobierz Tad2003 - @krawenznik_sprzyszlosci: mowie ci ze nie mam linka, wklejam zdjecie od typ...
źródło: comment_wanCNccB0qlppULjNV8MJKTzcYcJ3iCb.jpg
@zapoznalem: No mowie ci ze to nowy tech jest, cos jakby high endowy smartwatch ze wszystkim co maja najdrozsze modele i konsola i pc w jednym XD i aparat kamera nawet router wifi ma no doslownie wszystko wykrywa nawet ile masz we krwi roznych rzeczy mowie ci petarda, wchodzi na rynek we wrzesniu, potem jak zgram z telefonu foty z gta v to zamieszcze, miales moze gloud games i wiesz jak
@pciem: no to 3 ale zaraz ci wysle fote z V z V nie zdazylem zrobic fotki bo nie zdazylem przelaczyc na tv nie sadzilem ze sie odpali i ze mi tak szybko trial zejdzie czekaj zaraz ci wysle fote tylko tel podlacze bo mam black berry XD
tutaj masz co wyskakuje jak wlacze gloud games jak klikne w cokolwiek to podaje ze trial sie skonczyl i zeby siano wplacac ale wszytko po chinsku a ja nie zdazylem z padem bo chcialem porzadny filmik zrobic na tv bo nie wiezylem ze to pojdzie i jak poszlo to najpierw troche sie zagralem a potem wylaczyla sie trialowa wersja konta XD
Pobierz Tad2003 - tutaj masz co wyskakuje jak wlacze gloud games jak klikne w cokolwiek to po...
źródło: comment_yB9OF6SZDXRzxoFfVspMmIryTNkIzg7l.jpg
@pciem: tu masz fote z minera, wiesz moze jak sie wyplaca srodki ? musze miec walleta zeby sciagnac z konta ? bo to co mi dzisiaj wymajnowalo na stronce sie wyswietla tylko co ja potem mam z tym robic zeby to na siano zamienic? wiesz ja to zakladalemna wariata tak jak to gloud games po prostu nie wierzylem ze to pojdzie XD #!$%@? sie na tym znam w ogole XD
Pobierz Tad2003 - @pciem: tu masz fote z minera, wiesz moze jak sie wyplaca srodki ? musze mi...
źródło: comment_NWdnqO8sNxVNODHE74UEbTuKcfWrZjsc.jpg
@pciem: ale np. ta funkcja ze tlumaczy ze wszystkich jezykow i na kazdy jezyk to kozacka bylem z rodzicami w sklepie w holandii i kupuje pamiatke z tym wlaczonym a oni nie wiedza ze to mi tlumaczy i teksty w stylu "wyjeb malolata powiedz ze 130 albo 150" "#!$%@? turysta z #!$%@? polski wcisnij mu jakies gowno i niech spada i nastepny baran niech wchodzi" XD Kingsman niezbednik kazdego turysty XD
@Tad2003: Jestem mimo to trochę sceptyczny, ale jeśli to co mówisz to prawda to jestem dość zaciekawiony. Czemu nigdzie go nie reklamują skoro ma wychodzić we wrześniu?
@pciem: W azji jest taki naginens na to ze na europe na 1 batch jest tylko 10 000 egzemplarzy i to musi starczyc na cala ue do 2020 wiec z wyliczen wychodzi ze nawet jakby chetnych bylo 10x mniej niz wynika z jakichs tam ich badan to maja towar i tak dla tylko co 10 klienta. Dla tego w ue i turcji w tym roku wychodzi a w usa dopiero w