Wpis z mikrobloga

@IdillaMZ: Tak przypomne tylko , że Polsat przebił podobno oferte NC+ dwukrotnie około 60mln zł , więc naturalne jest to , że jak zainwestowali to muszą jakoś zwrócić koszty inwestycji, zgoda z tobą w 100%. Nic za darmo nie ma.
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: chetnie bym wykupil pakiet niestety polsat nakazuje przejsc do cyfrowego polsatu aby wykupic pakiet w upc sie nie da, oferuja pakiet do ipli gdzie kazdy wie jak ona dziala wiec niech sie sraja na morde( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: Czy ja coś napisałem w trybie oznajmującym??? Pytam bo jeśli nie będzie żadnej transmisji za free to trzeba będzie coś kupić. Skąd w tobie taka zawiść?
  • Odpowiedz
@cross7676: Skad info o kasie? Ja gdzies czytalem ze NC+ startowalo z oferta kilkadziesiat % wyzsza niz za poprzednie sezony, ale o polsacie nic nie slyszalem ile wylozyli

@dzieju41 licencja na LM z tego co wiem obliguje nadawcę do pokazania przynajmniej jednego meczu w otwartym kanale więc na pewno coś dadzą
  • Odpowiedz
@Haxory pracowalem na call center i mialen szkolenie z produktu i gadalismt o licencjach i tak mi powiedzial typ prosto z nc+ . Tak jak mowisz nc+ dawalo wiecej niz w poprzednich sezonach , jednak Polsat przebil dwukrotnie podobno na przetargu
  • Odpowiedz
@cross7676: tl;dr Polsat przepłacił a najśmieszniejsze jest w tym wszystkim to, że najbardziej doi swoich klientów. W nc+ kanały do końca roku za darmo, w UPC chyba też za darmo, w WtvK też free, nie wiem jak Netia
  • Odpowiedz