Wpis z mikrobloga

@exhume2consume: spamuje w żałosny sposób, nic nie wnosi do tematu, taki zakochany w marlence kundel z 8 centymetrowym penisem, który zasługuje na dwa słowa prawdy na swój temat i tyle. Wydaje mu się, że ktokolwiek liczy się z jego opinią, która jest tak na prawdę hejtem bez ładu i składu.
  • Odpowiedz
@donald_trump111: Ty tępaku pokroju R.Kowalczyka. Nie ma miejsca dla półdebili pozujących na celebrytów w tym kraju. Jeśli tegoo nie skumałeś idź Kowalczykowi zbij pione, nastepnie skończ zawodówke i sie zacznij ścierać z normalnym życiem. A jak jesteś z zawodu SYN OJCA to se go #!$%@? kup. Będzie za tobą biegał rafatusek jak mu zagrasz.
  • Odpowiedz
@donald_trump111: chłopczyku ja stadium rafatusa przerabiałem 12 lat temu. Na szczescie znalazłem swoją "Marlenke" koleżanke z klasy z liceum która nigdy nie dopusciła bym srał do wiadra kak idol twoj ktorego tak bronisz. Więc z pełną świadomością i odpowiedzialnością za wpis ZAMKNIJ RYJ PATOLOGICZNY GNOJU SKOŃCZ SZKOŁĘ I WEŹ SIE ZA ROBOTE
  • Odpowiedz
@GOGER: dowód twojej indolencji intelektualnej już sam przedstawiłeś w powyższych postach. Pozostaje życzyć ci powodzenia w niewymagających zawodach i wielu profitów z dotacji otrzymywanych przez rząd, obyś je spożytkował mądrze.
  • Odpowiedz