Wpis z mikrobloga

Najstarsza jadłodajnia we Wrocławiu. W środku zjemy pomidorówkę, pierogi, grochówkę (jest smacznie). Pieprzniczka i solniczka wykonana jest ze słoików. No trzeba przyznać, że jeżeli ktoś chciałby kręcić film o PRLu to wchodzi i nic tam już nie musi zmieniać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więcej foto: http://miejscawewroclawiu.pl/grochowianka-jedyna-taka-jadlodajnia-we-wroclawiu-miejscawewroclawiu-pl/

#miejscawewroclawiu #wroclaw #ciekawostki #heheszki #jedzenie71
MiejscaWeWroclawiu - Najstarsza jadłodajnia we Wrocławiu. W środku zjemy pomidorówkę,...

źródło: comment_FRR8v6QFVP3HGHwPwk5X37B6XFU9iiTr.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koniowizamelduj: @ghoulas:

Właścicielka Grochowianki od lat stara się wykupić od miasta wspomniany lokal, wciąż spotyka się jednak z decyzją odmowną. Obecnie Pani Władysława, nie może wymienić nawet okien w lokalu, z wzgledu na decyzje miasta. Lokal, póki co na pewno będzie funkcjonował do 2019 roku. N
  • Odpowiedz
@mroz3: czyli tak jak napisałem, zarządca (w tym przypadku miasto) ma #!$%@? na lokal, ważne żeby czynsz splywał w tym przypadku na premie dla Dynamicznego ;)
  • Odpowiedz
@eoeoeo: A potem kara za zły kolor niepasujący do otoczenia i niszczący estetyke planową osiedla. Nie zatwierdzony remont elewacji i miljon problemów. W takim kraju żyjemy i rozumiem w 100% dlaczego nie remontuje tego na wlasna rekę.
  • Odpowiedz
@ghoulas: bo ja wiem, z drugiej strony chyba nikt by nie udowodnił, kto to zrobil. Wątpię tez, żeby sąsiedzi robili zdjęcia i donosili, gdyby pod ich nosem krajobraz się poprawiał. Nikt nie chciałby patrzeć na taki syf. Sądzę, ze graficiarzy nie złapali.
  • Odpowiedz