Wpis z mikrobloga

@niochland: największe zażenowanie łapie jak jakieś ubogie intelektualnie warstwy społeczeństwa jak sebki i młode madki czy grażyny które znam z osiedla czy ze szkoły wrzucają takie bezbeki na fb i podobni im podludzie im to lajkują.
  • Odpowiedz
@mar-ek: bo ty masz pewnie starannie wyselekcjonowanych znajomych na fb, samych członków mensy którzy dodają tylko posty które odpowiadają twojemu wysublimowanemu gustowi a nie sorry jesteś bordo, pewnie nie masz znajomych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mar-ek: mi to jakoś specjalnie nie przeszkadza, nie widzę sensu blokowania jakiejś randomowej sąsiadki której codziennie mówię dzień dobry czy jej skaryniałej córki z którą jestem na cześć, po prostu czuje zażenowanie widząc ich posty na facebooku, podobnie jak w przypadku twojego sprucia się przed chwilą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mar-ek: @imargam_2137: teraz facebook ma fajną opcję 'wyciszenia' na 30 dni chyba, że nie widzi się ich postów

skorzystałem już kilka razy z tego bajeru właśnie w przypadkach gdy podobne rzeczy widzialem na stronie głównej xD
  • Odpowiedz